Tai yra, kaip Peytono sąrašas užkariavo jos zitus

Ką daryti, kai zit pasirodo iš niekur? Aš apie tave nežinau, bet dažniausiai pirmasis dalykas, kurį aš darau, yra išprotėjęs. Po lengvo panikos priepuolio, aš plauna savo veidą, taiko mano mylimą vietoje gydymą ir darau viską, ką galiu, kad likusią dienos dalį neliesčiau savo odos. Tai nėra lengva, bet aš neturiu to pasakyti.

Bet ką daro likęs pasaulis? Tai klausimas, kuris dažnai kyla į mano galvą – kokie hacks, gudrybės ir paslaptys, kad tie aplink mane už užkariauja zits?

Ką tu darai, nors ir tai. Kadangi tai yra spuogų sąmoningumo mėnuo, mes pasiekėme Peyton Listą, kad išsiaiškintume, ką ji daro, kai beveik neišvengiama dėmės išvaizda. Ji ne tik leido mums suvilioti savo mėgstamus “go-to” produktus, tačiau ji taip pat pasidalijo be savimi grožio savimi. Taip, net tada ji visiškai šviečia. Bet ar tai nustebina kas nors iš mūsų? Atsakymas: ne. 

Peyton List 1
Courtesy of Peyton List

“Aš galiu beveik išgirsti mano makiažo atlikėją Stefanją, sakydamas:” O dar vienas draugas ateina “, kai ji mato spuogą, atsirandančią ant mano veido. Čia yra nuostabių spuogų gydymas ir kremai, bet kartais mes tiesiog hormoniniai ir nieko mes negalime padaryti apie mūsų “draugus”, kurie pasirodo iš niekur, “pasakoja Peyton. Ugh, girdime jus, Peyton.

“Tačiau jei aš daryk Žiūrėkite spuogą, atsirandančią tiesiai prieš einant miegoti, įdėsiu į “Mario Badescu” džiovinimo losjoną ($ 17; nordstrom.com) su “Q-Tip” kaip vietoje gydymą. Kai aš atsibundu ryte, tai labai sumažės. Be to, prevencinis kremas, kurį naudojau savo probleminėse srityse – ne zit sherlock pagal palaimą ($ 35; bliss.com), ne tik veikia, bet ir žavinga vardas. “

SUSIJĘS: 14 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie Peytono sąrašą

Rimtai, ką dar galėtum paprašyti?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 + = 66