Tai yra, kaip Latisse ilgina jūsų blakstienas

Kalbant apie blakstienų ilgio tendenciją, ilgai tai turi būti. Bet kadangi mes ne visi gimę su “Twiggy” funkcijomis, ten dažnai reikia patikimų sustiprinimų. Padidėję teptukai padės jums jį padirbėti, bet augimo serumai padės jums tai padaryti. Yra daug nebranduolinių vamzdelių, kurie gali pažadinti ilgį, tačiau greičiausiai vienas receptas yra apie visus jūsų draugus, o tai vadinasi “Latisse”.

Jūs tikriausiai jau žinote pagrindus. Tai tik išrašytas kremas, kuris padidina jūsų ilgį, ir, atsižvelgiant į prekės ženklą, jūsų blakstienos gali tapti išsamesnės ir tamsesnės. Bet mes norėjome specifikos, todėl mes nuėjome į dermatologą atsakydami į tai, kaip tai tikrai veikia. 

“Jis veikia aktyvų ingredientą bimatoprostą, kurio koncentracija yra 0,03%,” sako dermatologas dr. Kavita Mariwalla. “Tai yra prostaglandino analogas, kuris naudojamas akių vokų hipotriozei – nepakankamai blakstienų plaukai. Tai tas pats ingredientas, naudojamas siauros kampinės glaukomos gydymui, kuris buvo kaip jis buvo atrastas. Vyrai su glaukoma ateis ir turės gražiai ilgus blakstienai visi staiga. “

SUSIJĘS: 10 geriausių blakstienų augimo serumų rinkoje

Dr Mariwalla nuomone, ji gali padidinti blakstienų ilgį, bet nebūtinai jos tankį ar kiek jūs turite, ir ji jaučiasi veiksminga jūsų prausimų storio didinimui, nors ji nėra parduodama toje srityje. veidas.

Jo taikymas atrodo gana paprastas. Produktas patenka į lašintuvą ir yra naudojamas per vienkartinį aplikatorių ant akies krašto, kuriame oda patenkina blakstienas. Bet nereikia tikėtis, kad prabudus su neryškiais blakstiena a la Mariah Carey. Tai palaipsnis procesas, kurio reikia nuosekliai naudoti, ir prekės ženklas tvirtina, kad, norint pamatyti visus efektus, reikia apie 16 savaičių.

Ir jei jūs jau turite ilgas blakstienas, bet norėtumėte jį sustiprinti, Dr Mariwalla sako, kad ji taip pat matė sėkmę.

“Tačiau atrodo, kad yra tam tikras stabdymo mechanizmas, taigi toliau vartojant, jūsų blakstienos nelies jūsų kaktą, sako dr. Mariwalla. Kai tu nustos jį naudoti, blakstienos bus lėtai grįžti prie natūralaus ilgio.

VIDEO: “Drew Barrymore” 5 minučių naktinis makiažas

SUSIJĘS: Kaip blakstienų plėtiniai išsprendė mano akių kontūro ginklus

Kaip ir bet kuris kitas gydymas, yra keletas galimų susirgimų ir galimų šalutinių poveikių, tokių kaip akies voko uždegimas, niežėjimas, sudirginimas, ir dr. Mariwalla paaiškina, kad yra akių spalvos pakitimų tikimybė, nors ji to nemato. “Ką aš supratau, yra vietos, kurioje yra” Latisse “, hiperpigmentacija, dėl kurios beveik atrodo, kad viršutiniame dangtelyje esate nešioti akių kontūro. Dar kartą tai yra pacientų dalis, bet ką aš perspėjau visiems “

Taigi, jei galite laikytis tvarkaraščio ir norite ilgesnių blakstienų be kas tris savaites užsakydami pratęsimo papildymą, pasikalbėkite su dokumentu apie “Latisse” įsigijimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − 26 =