Tai yra kaip dažnai jūs iš tikrųjų turite išjungti savo Razor

Nekilnojamasis pokalbis: negalime prisiminti paskutinio karto, kai iš tikrųjų išjungėme skustuvą. Nors kai kurie teigia, kad turėtumėte gauti naują po maždaug trijų ar penkių naudojimo būdų, šis skaičius tiesiog neatrodo realus mums panašus, drėkinamasis juostelės net nėra nusidėvėjęs nuo šio taško, jau nekalbant apie kainą ir savo piniginę ir aplinka moka, jei laikosi tos nuostatos. Mes, kartą ir visiems laikams supratome, kalbėjome su dr. Melissa Kanchanapoomi Levin, Marmur medicinos dermatologu ir Sinajaus kalno Icahno medicinos mokyklos klinikiniu instruktoriumi, kuris kalbėjo apie tai, kaip reikia pakeisti jūsų skustuvą.

Visų pirma, pirmiausia turėtume atsisakyti tokio mito apie tris ar penkis išmatavimus. “Nėra nustatyto naudojimo kiekio, po kurio jūs turite pakeisti skustuvą. Tai turėtumėte daryti, jei matote bet kokius rūdžių, dulksnius, vilkdami plaukus ar nudžiūvus odą”, – paaiškina ji. “Yra daugybė veiksnių, kurie gali turėti įtakos tai, įskaitant tai, kaip dažnai moteris nusiskundžia, kur saugoma skustuvai, ir skutimosi po skutimosi priežiūra”. Tai sakant, jei kasdien skustis, jūsų ašmenys nusidėvi greičiau negu tas, kuris skutimosi kartą per savaitę.

VIDEO: Kaip nuplauti kojas

SUSIJĘS: Kaip išvengti blauzdų deginimo vasarą

Plaukai storesnio spektro galo dėka peilį nuobodu greičiau, tačiau, tinkamai prižiūrėdami, galima pratęsti jūsų skustuvo naudojimo laiką, net jei jis yra vienkartinis. Nors jį laikant dušu atrodo lengviausias pasirinkimas, tai gali sukelti rūdijimą ar bakterijų kaupimąsi. Dr Kanchanapomi Levin rekomenduoja visiškai išplauti vandeniu po kiekvieno naudojimo, tada laikyti jį sausoje vietoje.

Be to, skutimosi kremas (pragaras, net muilo ar kondicionieriaus juosta, kai esate susirišęs) taip pat naudinga mažinant gabalus, nes jūsų peiliai yra negyvi. “Tai padeda sušvelninti plaukus, tačiau skutimosi metu suteikiama mažiau trinties, – sako dr. Kanchanapomi Levin, kuris rekomenduoja” Schick Intuition “(10 dol., Walmart.com) kaip” viskas viename “variantą. Kai ši drėgmės juosta nusidėvi (mums tai užtruks kelias savaites), atkreipkite ypatingą dėmesį į bet kokį diskomfortą, kurį sukelia peiliukai. Jūsų skustuvų dienos yra sunumeruojamos, jei ji pradeda vilkėti sritį, arba tiesiog neatrodo, kad jūsų kojos būtų tokios sklandžios, kaip ir anksčiau..