Tai yra “Fragrance House Behind Grace Kelly” ir “Audrey Hepburn” parašų kvapai

Krigler Fragrance Lead
API / Gamma-Rapho per “Getty”

Marianne Mychaskiw

Bir 03, 2017 @ 15:00

Šis verslas buvo veikęs daugiau nei 100 metų. Jis buvo mėgstamas žvaigždžių, tokių kaip Grace Kelly, Audrey Hepburn ir Marlene Dietrich, tarp daugybės kitų, ir mažiausiai trys buteliai (iki šiol) įgijo nuolatinių taškų beveik visose grožio komandos staliniuose ne Stiliuje HQ. Tai namas, kurį pastatė Krigler.

Iš pradžių XIX a. Pradžioje pradėjo Albertas Krigleris, “Krigler” kvepalų asortimentas tapo Holivudo elito ir karališkojo stiliaus pagrindu, kurio istorija buvo įdomi, kaip ir kiekvieno kvapo individualūs užrašai. “Įmonė buvo pradėta Rusijoje, Albertas Krigleras gimė Berlyne, jis buvo chemikas, kuris susituokė su prancūzų parfumerija”, – sako Ben Krigler, penktos kartos namo namas, kuris atsiduria steigėjo Alberto didingoje – didysis anūkas. “Albertas tuo metu negalėjo pirkti sužadėtuvių žiedų, todėl savo žmonai sukūrė 1879 m.” Pleasure Gardenia “kvapą.” Ir taip pat gimė palikimas.

Nuo tada Coco Chanel, Grace Kelly ir net Jackie Kennedy patinka parašyti vienam iš namų kvapų, todėl mes kalbėjome su Krigleru, norėdami sužinoti daugiau apie kiekvieną kvapą ir žvaigždes, kurios jas myli. Slinkite žemyn, norėdami susipažinti su istorijos pamoka kiekvienoje žvaigždėje, taip pat įdomiomis istorijomis už juos..

VIDEO: Kaip padaryti, kad jūsų kvapas paskutinis