Tai yra “Brow Pencil” “InStyle” asocijuotasis “Beauty Editor Swears by”

Aš visada sakiau, kad mano gyvenimas iš tikrųjų nesutiko, kol mano antakiai dar nebuvo.

Maždaug tuo metu sužinojęs, kad nenuspjaudamas jų kumeliška forma, suprato, kur jie turėtų pradėti, o svarbiausia, kaip juos užpildyti, kiti mano gyvenimo aspektai, kuriuos aš daug metų pabrėžiau, kažkaip pradėjo kristi vieta patys. Galbūt mano antakiai buvo mano sėkmės žavesys, arba galbūt likęs pasaulis tik pradėjo rimtai pažvelgti į mane, kai nustojau vaikščioti atrodydamas kaip skyrybos puslapį kiekvieno aukštojo mokslo gramatikos knygoje. Aš bandžiau keletą skirtingų būdų užpildyti mano prausiklius ir įstrigo su milteliais ir nustatydamas gelio kombinaciją, bet “Chanel’s Crayon Sourcils” pieštukas ($ 29; nordstrom.com) yra tas produktas, kuris pakeitė mane.

kanalas Crayon Sourcils Brow Pencil
Mandagumas
kanalas
$ 29

APSIPIRK DABAR

Nors kai kurie žmonės eina į tvistą iškirptus įklotus ant medinių pieštukų, aš iš tikrųjų norėčiau pastarą variantą. Žinoma, jūs turite šiek tiek daugiau juos pjaustyti, bet jie yra paprastesni, ir jūs neturite atspėti, kiek produkto, kurį palikote vamzdyje.

Atmetus Chanelio formulę, daugelis bandytų pieštukų dažnai buvo pernelyg sausi. Kai kurie mano karoliukai kartais išsiverždavo, nes užpildydavau mano pirštus, o tai, be abejo, visiškai prieštaringi. Tikslas yra, kad man atrodo, kad turiu išsamesnes pirštines, o ne ištraukti plaukus, kuriuos labai norėčiau atkurti.

VIDEO: labiausiai natūralus būdas suklastoti visą antakius

SUSIJĘS: 13 Įžymybės Parodo, kaip antakiai gali pakeisti visą veidą

Aš buvau griežtai naudodavęs prakaito miltelius, kol Chanel’s Crayon Sourcils “Brun Naturel” pateko per mano stalą, ir man buvo iš karto sužavėtas, kaip kreminė tekstūra buvo. Tai beveik tarsi prekės ženklas kažkaip paėmė sklandų pomados apdailą ir išlietė jį mediniu pieštuku, nors, nepaisant minkštos tekstūros, jis nesulaužo ir nesudrūko taip paprasta, kaip jūs manote. Jei reikia, aš jį išlyginsiu iki taško, tada naudokite pieštuko pusę, kad galėtumėte atsekti mano arkų ir astmenų formą. Norėdami, kad išnykęs poveikis pradžioje, aš padarysiu streikuoti kiekvieną viršuje ir apačioje, tada sumaišykite jį visus su spuogų teptuku priešais pabaigoje.

Aš vis dar galėčiau mokėti už nuodėmes, kurias aš padariau pinti pečiais 8-oje klasėje, bet pasaulis niekada nežinos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

59 − 55 =