Tai yra 8 vonios ir kūno darbų kvapai, kurie grįžta atgal

UPDATE: Galiausiai galime atskleisti aštuonias kvapas, kurias “Bath & Body Works” išleis per artimiausias savaites. Sėkmingi kvapai ir jų išleidimo metai? Saulėgrąžos aviečių (1996), Country Apple (1997), gurmanų melionas (1998), Freesia (1998), Brown Sugar & Fig (2005), Mango Mandarin (2002), Cotton Blossom (2000) ir Peony (2004) . Saulėlydžio alyvuogių aliejus taps prieinamas gegužės 27 d., O kiti septyni “Flashback” kvapai bus pradėti nuo birželio 6 d. Iki liepos 3 d.!

Praėjusiais metais kiekvienas nuvyko į riešutus, kai “Bath & Body Works” iš naujo sukūrė šešias kvapiąsias medžiagas, kurios pradėjo savo asmeninės priežiūros imperiją 90-ųjų pradžioje. Akivaizdu, kad tai buvo tokia sėkmė, jie vėl grąžina antrą “#FlashbackFragrance” raundą, išskyrus tai, kad šį kartą bus aštuoni iš naujo išleidžiami ir mes esame 100 proc..

[SKAITYTI: 7 grožio produktus su Havajų apeliacine tvarka]

Nors mums sakė, kad BBW laikosi nostalgiškų kvapų po raktelio ir raktų, kol jie gaus lentynos gegužės 27 d., Asmeniškai mano pirštai kryždavo “Sun-Ripened” aviečių ir “Seaspray” – du kvapus, kurie iš esmės suformavo “90-ųjų” man. Praėjusiais metais laimingi šeši žmonės, kurie sugrįžo į parduotuves (nors trumpai), buvo “Plumeria”, “Agurkų melionai”, “Country Apple”, “White Tea & Ginger”, “Juniper Breeze” ir “Pearberry”..

[SKAITYTI: kaip perdirbti šampūną, losjoną, kūno skalbimą ir makiažo tuščias]

Po kelių savaičių iš naujo paleidžiant, geresnio laiko nereikės įveikti senų “Hansen” kompaktinių diskų ir paslysti ant vienos pečių kombinezonų, kuriuos ruošiamasi. Dabar, jei tik mes laikėme mūsų drugelio klipus …