Tai šiuo metu populiariausias bikini vaško stilius

Jei esate reguliariai sportuojantis į bikini vašką, jūs, tikriausiai, žibinėjote populiariausią vaško stilių, visiškai nesuvokdami, kad esate.

Pasak Melanie Cobos, “European Wax Centre” prekės ženklo ambasadoriaus ir grožio eksperto, nors daug moterų, dalyvaujančių didingoje gaktos plaukų diskusijoje, teigia esanti pasirengusi natūraliai apdailai, tačiau visose salonų vietose ji vis dar laikosi didžiausios. Tai nėra visiškai šokas, tačiau Coba mums sako, kad požiūris į Brazilijos piliečius visiškai pasikeitė. Užuot nešioti garbės ženklo, susieto su Brazilijos vašku 90-tieji metai, tai daugiau kaip “Coba” klientų savigarbos forma. 

“Vienu metu žmonės jautėsi nepaprastai pasakyta, kad jie gavo Brazilijos vašką, ir, žinoma, tai priklauso nuo kiekvieno asmens pageidavimų, tačiau žmonės tapo labiau patogūs ir atviri dėl to, kad jiems patinka Brazilijos vaško jausmas ir kad jie “darai tai patys”, – sako ji mums. “Ir tai daro ne tik 20-osios mados merginos – tai motinos, seneliai, žmonės iš visų visuomenės sluoksnių”.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

SUSIJĘS: Aš vašku savo bikini liniją, taigi jums to nereikėjo

Kas yra ilgalaikis apeliacinis skundas? Dėl pradedančiųjų, tai yra daug mažiau priežiūros nei kitų vaškavimo stilių, taip pat skutimosi, šiuo klausimu. Kiekvienas, kuris patyrė Brazilijos, pasakys, kad pirmą kartą visada sunkiausia, bet paskesniuose susitikimuose tai bus lengvesnis, o tai, kad net nereikia galvoti apie 3-4 savaičių išlaikymą, yra pakankamai priežastis.

“Vaškavimas yra toks įdomus įspūdis, kurį sužino žmonės, taip smagu, kaip skamba. Žmonės reaguoja panašiu būdu ir yra visiškai atviri šiame” vieno ant kito “patirtimi, nors jūs esate vieniši su savo vašku “Tu supranti, kad tai darai”, – sako Coba. “Žmonės išeina iš stalo ir komentuoja, kaip švarūs jie jaučiasi, ar juokauja, kad jie jaučia, kad prarado 10 svarų. Tai gali būti visiškai transformuota”.

Žinoma, tai, ką jūs darote su savo gaktos plaukais, yra visiškai jūsų paties pasirinkimas. Nesvarbu, ar jūs nešiojate ją visiškai natūraliai, ar jūs jo nešiojate, abu variantai yra teisingi ir visiškai jūsų. Tas faktas, kad Seksas ir miestas “Generacija” prisijungė prie klasikinio organinių stilių statuso, kol ji mums yra įdomi.