Tai Filipino odos priežiūros prekės ženklas iš tikrųjų yra milžiniškas sandoris

Galbūt kaip tiesioginis augimo reiškinys, kai retai matai save atstovaujančią populiariosios kultūros srityje, aš visada ieškojau Azijos ar pusiau azijietiško pobūdžio. Aš nebeduosiu tavęs su savo paslaptingumo istorija apie keistą, kuri ateina kartu su pusiau filipinietišku ir išauginta Misisipiose – valstybė nėra tiksliai žinoma dėl savo sėkmės įvairovėje, bet apie tai daug domėjote, kai renkatės kažkur tarp Barbijos etninių ryšių Kira ir Teresa, tačiau niekada nematė, kad jie atsispindi ir. Ypač šiandien mano fonas yra dar didesnė mano tapatybės dalis. Kada turėjau galimybę apklausti Chrissy Teigeną ir Shay Mitchellą, mes praleidome apie pusę laiko, sakydami, kad mes esame pusiau azijietiški. Tai, kad Korėjos ir Japonijos gaminiai tampa pagrindinės rinkos dalimi, man taip patraukli, o mano širdis dainavo girdėdama naujienas apie tai, kad Kenzo išleido visus Azijos modelius savo artėjančiam kilimo ir tūpimo tako šou. Tai sakant, Pili Ani, pirmoji Filipinų odos priežiūros linija atvykti į Jungtines Amerikos Valstijas, yra labai didelis dalykas mano akyse.

Bent jau pasauliniu mastu aš negirdėjau apie Filipino prekės ženklą, kuris buvo prieinamas JAV rinkoje. Man tikriausiai buvo neobjektyvus dalykas, bet aš iš karto įkvėpiau idėją, nors iš tikrųjų mokytis apie prekės ženklo istoriją buvo tai, kas iš tikrųjų mane atkreipė. Tai buvo projektas, kurį kūrėjas Rosalina Tan pradėjo su savo dukra Mary Jane, bet iš pradžių Tan neturėjo ketinimų paleisti produktų liniją. “Man visada buvo taip sužavėtas pilių medis, o aš jau aštuoniasdešimt metų buvo organinis advokatas”, – sako ji Stiliuje. “Aš pradėjau pirkti pilių aliejų iš vietinių ekologinių ūkininkų, kad padėtų jiems paremti, o po kelių ūkininkų parodymų padariau savo produktus, tokius kaip drėkintuvai ir lūpų dažai, apie tai, kaip jie pagerino odos problemas.” Vienas ūkininkas, kuris per dešimt metų patyrė psoriazę, nustatė, kad jo problema išspręsta, kai jis pradėjo dirbti pilių ūkyje, o Rosalina netgi pradėjo platinti produktus tarp savo draugų, kurie giedojo garsus diapazonui.

VIDEO: Geriausias grožis nusipelno Iconic spalvos: NARS orgazmas

SUSIJUSIOS: Kaip mano mama mane išmokė mylėti save, mylėdami mano plaukus

Pilio riešutas yra vietinė Filipinuose, ir, pasak Tan, ji dažnai vadinama “pasirinktu medžiu”. Laiku nuo karto turėjau keletą cukraus pakaitalų, ir nors iš pili medžio gauto aliejaus reikėjo turėti maitinančias savybes, tai prieš tai, kai kalbėjau su Tanu, aš niekada nesuprantu. “Niekas su juo nieko nepadarė, o pilio masyvo sudėtyje yra daug beta karotino, taip pat vitaminų A ir E”, – paaiškina ji. “Tai natūralus antioksidantas, o mūsų klinikiniuose tyrimuose tai tikrai sumažino išvaizdą smulkias linijas ir raukšles”. Formos buvo tos, kurias Tan buvo ištyrę daugiau nei 10 metų, ir kartu jos dukra susitiko su pramonės atstovais, praleido aromaterapijos pamokas ir dalyvavo renginiuose “Cosmoprof” JAV ir Honkonge..

Man taip pat buvo unikalus tai, kad pagrindinis dėmesys buvo skiriamas šiam gijimui, natūralus ingredientas, kuris orientuotas į odos sveikatą. Net tose šalyse, kur ruda oda yra norma, produktai, skirti balinti jį į lengvesnę būseną, vis dar yra gana pagrindiniai. Nors Filipinuose yra ir kitų sričių, orientuotų į odos sveikatą, išgirsite daugiau informacijos apie žaibo produktų keliamą grėsmę JAV, nei jūs manote apie buvusios rūšies, pavyzdžiui, kaip lėktuvo avarijos visada daro nacionalines naujienas, kai tūkstančiai lėktuvų nusileidžia saugiai kiekvieną dieną. Aš tai išreiškiau Rosalinai, ir ji sutiko, kad Filipinai jau seniai laukė savo vietos pasaulinėje grožio rinkoje. “Kai pradėjau lankytis” Cosmoprof “ir kituose tarptautiniuose grožio šou, visada domėjosi, kodėl šiuose eksponatuose nebuvo jokių Filipinų gaminių?” ji mums pasakoja. “Mes turime visas žaliavas čia Filipinuose, ir aš ne tik norėjau juos eksportuoti. Mes norėjome juos kurti čia. Todėl aš uždraudžiau savo dukterį, kad Filipinai būtų vieta visame pasaulyje.”

Dabar eik į piliani.com, kad galėtumėte pamatyti asortimentą.