Štai būtent tai, kaip pasirengti aerozolinėms sesijoms

Taigi, jūs įkūrėte kulką ir užsisakėte purškimo skardą. Sveikinu, tu esi thisclose atrodo, kad jūs tiesiog grįžote iš atogrąžų atostogų. Tačiau prieš jums bronzos reikia atlikti kelis žingsnius, kad užtikrintų, jog jūsų dirbtinis švytėjimas atrodytų pernelyg dirbtinis, sako makiažo atlikėjas ir oro bronzininkas Catiana Van Dinh iš Niujorko “Paul Labrecque Salon”. Vykdykite savo “pre-tan” patarimus realiems rezultatams:

Tvarkykite savo paskyrimus

Jei ant knygų pasirodys purškimo įdegis, atitinkamai pakeiskite kitus susitikimus, būtent plaukų šalinimą. “Bet koks plaukų šalinimas, kaip lazeris ar vaškavimas, turėtų vykti bent vieną ar dvi dienas prieš purškiant”, – sako Van Dinhas. “Kadangi šios paslaugos sutrikdo odos paviršių, dėl jų pernelyg glaudžiai paskleidžiamos purškimo skardos, gali būti netinkamas rezultatas”.

Scope Out Your Shade

Vieną dieną ar anksčiau, kol jūsų purškimo sesh, šiek tiek laiko apsvarstyti, kokį atspalvį esate, sako Van Dinhas. Jei jūs einate natūraliai švyti-y, pažvelkite į save į paplūdimio atostogų nuotraukas (ir netgi apsvarstykite galimybę juos priskirti). Naudojant nuotrauką palyginimui lengviau įvertinti, ar esate patenkinti rezultatais, ar norite, kad jūsų technologija pridėtų daugiau spalvų sluoksnių, kad gautumėte gilesnę bronzą.

Paruošk savo odą

Jei nieko kito, neplaukite prieš jūsų paskyrimą. “Van Dinh” rekomenduoja tai daryti 1-2 valandas prieš atvykstant. Nusileidę negyvas odos ląsteles ir išlygindami šiurkštus plyšius, jūs nustatote save ilgiausiai, ilgiausiai, net labiausiai įdegę. Abu fiziniai, manome, kad sėklų pagrindu pagaminti šveitimo ir cheminiai šveitikliai daro apgauti, sako Van Dinhas.

Padarykite strateginių rūbų pasirinkimą

“Van Dinh” teigia, kad pats blogiausias dalykas, kurį galite padaryti po įpurškimo, yra ant tvirtų drabužių. Tai gali sukelti įdegio pigmento pernešimą, kuris ne tik suteikia daug skalbinių, bet palieka jūsų oda atrodo nelanksti. Vietoj to, dėvėkite laisvą, tekančią drabužius į jūsų paskyrimą, kad jūs taptumėte sėkme.