Susitarimas su “Arbonne” produktais Visi jūsų “Facebook” draugai parduoda

Kas žinojo tą pačią vietą, kur tavo teta Бет paskelbia savo amatų nuotraukas, o jūsų aukštųjų mokyklų draugai įeina į karštas politines diskusijas, o tuo pačiu metu atsitraukia į savo sužadėtuvių žiedus, taip pat būtų klesti grožio rinka? Tai “Facebook” puslapyje, kad jūs tikriausiai atradote “Lipsense” ir “Rodan + Fields Lash Boost” serumą. Ir paskutinis dalykas, pasirodantis mūsų kanaluose? Tai eina pavadinimu “Arbonne”.

Grožio prekės ženklas, kaip ir jūsų senovės “Avon” ir “Rodan + Fields”, siūlo tiesioginės prekybos karjerą, todėl jūs tikriausiai matėte, kaip jis reklamuojamas vėl ir vėl. “Facebook” yra daugiau kaip 300 000 “mėgsta”, tačiau jo diapazonas yra įspūdingas, apimantis ne tik odos priežiūros priemones, bet ir makiažą, vonią ir kūną, įrankius ir netgi mitybos produktus. Ar # 30DaystoHealthyLiving žiedo varpą?

Kuo ji skiriasi nuo kitų prekių ženklų, kuriuos galite įsigyti “Sephora” ar tikrai patraukliu internetui? “Sveikata” ir “ekologiškai sąmoningas” prekės ženklas formuoja savo veganus ir be žiaurumo produktus su natūraliu dėmesiu, paliekant griežtas ir potencialiai toksiškas medžiagas. “Arbonne” taip pat dirba, siekdama kompensuoti anglies dvideginio išmetimą, sukurtą gaminant produktus, kurie visi yra supakuoti į perdirbamas talpyklas. Taigi, nors ne 100% natūralių ar ekologiškų, patvirtinimas yra žalia.

VIDEO: 5 iš brangiausių visų laikų fazių

Kaip jau minėjome aukščiau, diapazonas yra didelis. Iš makiažo galite rasti bet kokią medžiagą nuo prailginimo teptuku iki mineralinio pagrindo miltelių iki pigmentinio lūpų blizgesio. Odos priežiūroje, prekės ženklas sukūrė kovos su senėjimu komplektą ir senėjimo senėjimo rinkimą vyrams, anti-spuogų diapazoną, liniją, specialiai sukurtą jautriai odai, ir dar daugiau. Kainos yra išmintingos, tai tikrai brangesnė už tai, ką rasite patys, vaistinėje, pradedant nuo 19 USD iki net 88 USD vienam produktui.

Vonioje ir kūno linijoje yra muilo, drėkiklio ir eterinio aliejaus. Mitybos linija ir “Arbonne” įrankis “Genius Ultra” yra tai, kas iš tikrųjų nustato prekės ženklą be kitų.

SUSIJĘS: Geriausi vaistinės valikliai pagal 15 USD

Arbonne gamina baltyminius purškalus, baltyminius miltelius, stiprintuvus, papildus, užkandžius, kramtomąją gumą, detoksikacinę arbatą, dar daugiau. “Genius Ultra” yra priemonė, kuri grąžins jums daugiau kaip 200 JAV dolerių ir padės jūsų odos priežiūrai giliau ir efektyviau įsiskverbti į odą, naudojant ultragarso bangas..

Taigi, kas iš tikrųjų verta pirkti iš “Facebook” draugų ar draugų, pažįstamų? “Glossed Over Lip Gloss” (kiekviena kaina 25 USD; arbonne.com) yra rankinės pagrindas, o RE9 Advanced Intense Renewal Serum ($ 65; arbonne.com) yra “FB hit” ir naudoja ingredientų mišinį, tokią kaip vitaminas C, rudųjų dumblių ekstraktas, AHA, niacinamido ir kitų peptidų, siekiant pagerinti ir pagerinti spindesio, tvirtumo, tekstūros ir drėgmės lygį. Jis taip pat gali būti naudojamas su “Genius Ultra”, kurį verta pažvelgti, jei rinksite technikų odos priežiūros priemones. Mes taip pat atkreipiame dėmesį į “Calm Nappy Daily Cleanser” ($ 29; arbonne.com), be sulfatų, alavijo, žaliosios arbatos ir agurkų įdegį, raminančią veido odą, kuri yra be kvapo ir kurią, kaip pranešta, išbandė dermatologai.