Susipažinkite su serumu, kuris ramina jūsų senėjimo odos susirūpinimą

Aš nesakau, kad pasukimas 25 davė man naujo fiksavimo su senėjimu, bet aš ne ne sakydamas, kad taip pat. Tai kažkas, kad ilgą laiką buvo mano tolimoje vizijoje, bet dabar, kai aš esu mano 20-aisiais, jis jaučiasi labai tikras. Ir čia yra šis serumas. 

Man pavyko gauti savo rankas ant tokio populiariojo Islandijos produkto, apie kurį, kaip pranešama, naudoja daugiau nei 30 proc. Ten gyvenančių moterų. Per mėnesį, kai jį naudojau, pastebėjau, kad kapsulės išraiškos linijos giliai skiriasi nuo kaktos ir nematė jokių naujų karpių. Bet tikrai miela dalis buvo, kaip švelniai buvo šis gydymas. Nei kvapas, nei dirginimas – tik gryna palaima, kad galėčiau paneigti senėjimo taisykles su šiuo moksliniu proveržiu. Daugiau apie tai, kodėl verta investuoti, skaitykite žemiau.

Kas vadinama:

Bioeffect EGF serumas 

Kiek jis nustatys tave:

Nauja džinsų pora, kuri tinka jūsų grobikui, teisingai arba … 185 $; net-a-porter.com

SUSIJĘS: 5 maišymo šepečius, kurie duos jums tą žvaigždžių Smoky Eye

Kas daro ypatingą: 

Visame Bioeffect gamyboje naudojama technologija, sukurta iš augalų, vadinamų epidermio augimo faktoriumi arba EGF, ir akivaizdu, kad ši technologija buvo gera idėja, nes atradę mokslininkai laimėjo Nobelio premiją už NBD. Deja, ką EGF atlieka? Tai akivaizdžiai aktyvina ląstelių regeneraciją, kurią, kaip mes visi žinome, lėtėja, kai mes senėjame. Taigi iš esmės tai kompensuoja tai, kur natūra gali būti šiek tiek nerimtas dėl mūsų, išlygindamas senėjimo procesą, sustabdydamas jūsų odos tonusą ir tik padidindamas bendrą odos būklę. 

Kas tai už?

Kiekvienas, kuris nori užkirsti kelią senėjimui ar net atvirkščiai tam tikram senėjimui, kuris įvyko jų veidui. 

Kada jį naudoti:

Kiekvieną naktį savo tvarkymo pabaigoje. Reikėtų žinoti, kad jūs negalite naudoti aliejaus, todėl, jei jūs aliejus išvalyti, kaip aš, būtinai tonas po. 

Ką tai jaučia:

Super drėkinantis, bet sušvelninamas kitaip, nei serumas, kuriame yra silikonai. Tai taip pat truputį storesnė už serumą, į kurią esu pripratęs, bet graziai plinta. Šiek tiek eina ilgą kelią. 

SUSIJĘS: 10 Gyvenimo trikčių, kuriuos sužinojau lankydamas Charlotte Tilbury makiažo meistriškumo klases

Ką sako internetas:

Naujos odos priežiūros prekės su dviem nuostabiais produktais iš @bioeffectdk ir @comfortzone_spa �� Jei norite sudominti odą galutiniu ingredientų deriniu su dviem produktais, tai tai → Dar daugiau apie tinklaraštį (nuorodą bio). �� @ mildhbeautypress_dk .. _____________________________________________ #bioeffect # 30daytreatment # comfortzone #sumblimeskinpeelpads #beautifice #beautificedk

Nuotrauka paskelbta Beautifice (@beautifice)

Sekmadienis Spa����Night # SkincareRoutine # FACIAL CLEANSE: �� # omorovicza Thermal Cleansing Balm – įskaitant 10 minučių veido masažą. MASK: �� #Aesop Parsley Seed Masque – nuimkite karštu skudurėliu po 20 minučių �� #Aveda Intensyvi drėkinanti kaukė – nuimkite su šviežia karštu skudurėliu po 30 minučių TONE: �� #Aveda Botanical Kinetics Skin stiprinantis / tonizuojantis agentas TREAT: �� #BioEffect EGF Eye Serumas * �� #BioEffect EGF serumas *

Emma (@emmahbeautyuk) paskelbta nuotrauka

Ką jis kvepia:

Nieko.