Sephora pradeda makiažo klasę paaugliams

Dėmesio visi paaugliai, kurie mėgsta makiažą ir gyvena šalia “Sephora”! Turime BIG naujienas. 

Grožio mega parduotuvė (AKA mūsų namuose toli nuo namų) oficialiai siūlo 90 minučių makiažo klasę, kuria siekiama išplėsti savo dabartines makiažo žinias, suteikti jums įgūdžių, skirtų akcentuoti jūsų geriausias savybes, ir rasti produktus, kurie padėtų jūsų veidui ir tinka jūsų gyvenimo būdui. Ar galite pasakyti nuostabus?

Klasė pradedama mokyti jus, kaip paruošti ir rūpintis jūsų oda (o tai, ką mes žinome, yra svarbi svajonė), o tada pereikite prie geriausio pagrindo, BB arba CC kremo.

Iš ten jūs sužinosite, kaip efektyviai ir gražiai apibrėžti savo skruostus, lūpas ir akis. Tai kaip “YouTube” žinynas “IRL”. 

Geriausia tai, kad “Beauty Insiders” klasė yra nemokama, o tai yra “Sephora” apdovanojimo programa, kurią sudaro daugybė kitų lengvatų. Taip pat galite užsiregistruoti, taigi vieninteliai pinigai, kuriuos turėsite išleisti, bus skirti dujų transportavimui. Nepaisant to, leiskite susidurti su juo, tikriausiai norėsite # susirasti sau keletą dalykų, kol esate ten.

SUSIJĘS: OMG! Ar Kylie Jenner “Just Low-Key” patvirtino savo grožio parduotuvę

Ne paauglys, bet vis tiek nori įsitraukti į tai? Lucky jums, Sephora siūlo iš viso 12 unikalių klasių. Jie svyruoja nuo 45 iki 90 minučių ir apima “Make-up makiažą”, “Contour & Highlight”, “False Bashes”, “Perfect Lips”, “Brow Shaping”, “Correct & Conceal”, “Winged Eyeliner” ir “Essential Smoky Eye”. Mato tave ten!