“Sephora” populiariausi kaukė yra blogiausias priešo Zitas

Jei jūsų “Sephora” keliones dažniausiai motyvuoja užsikimšusi poros, perimiančios jūsų T zoną, arba zit, kuri tiesiog neišsivers, šiais metais parduodama geriausiai parduodama kaukė gali būti verta pridėti prie jūsų krepšelio. Nors “Charlotte Tilbury” deivė “Skin Clay Mask” ($ 70; nordstrom.com) laimėjo Gigi Hadidą, kaukė, pavogusi “Sephora” pirkėjų širdis, buvo SUPERMUD kaukė “GLAMGLOW”. Iš visų formulių pasirodė grožio milžinas, o jų yra daug, šis dėsningų gydymas pasirodė ant viršaus, užpuls geriausiai parduodamo pavadinimo.

Pagrindinė šios kaukės ištrauka yra jos spuogai, gaivinanti galva, pažadėjęs atsikratyti nešvarumų ir nuolaužų.

“Tai buvo labai smagu sukurti SUPERMUD, nes Shannon ir aš tiksliai žinojo, ko norėjome, kad produktas darytų, bet mes turėjome išsiaiškinti, kaip tai padaryti”, – teigia GLAMGLOW įkūrėjas Glennas Dellimoreas apie kaukių kūrimą.

“Tai buvo neabejotinai meilės darbas. Mes turėjome išgryninti kaolino molio 17 kartų, kol mes patenkinti tuo, kaip jis dirbo, ir, kaip ir visi” GLAMGLOW “gaminiai, mes, akivaizdu, nekreipėme dėmesio į kainą pasirinkdami veikliąsias medžiagas. Mes norėjome SUPERMUD “SUPERMUD” dabar yra vienas iš pasaulyje žinomų detoksikacinių ir prieš makiažo gydymo būdų, kad sumažintų porų išvaizdą ir padėtų kovoti su pertraukomis “, – teigia Glennas..

Sefora Mask - Embed 1
Mandagumas
Glamglow
69 $

APSIPIRK DABAR

Kaip rodo pavadinimas, tai yra dumblo kaukė, pagaminta iš ingredientų, tokių kaip kaolino molis, žinomas perteklius aliejus, medžio anglis, kuri yra pagrindinis odos toksinų ištraukimas, ir šeši skirtingi AHA ir BHA rūgštys, kad būtų galima atsikratyti ir sumažinti išvaizdą poros, kuri skamba kaip svajonė, nes nepanaudojusios negyvas odos ląsteles dažnai yra viena iš atsitiktinių išsiveržimų priežasčių.

SUSIJĘS: 10 grožio dovanų turėtumėte tik nusipirkti save

Tai taip pat padaryta tuo, ką steigėjai pavadino prekės ženklo patentuota TEAOXI technologija, kuri prideda eukalipto, natūralaus linalilo aliejų ir flavonoidus, pagamintus iš eukalipto lapo, į formulę. tiesiogiai į formulę iš tikrųjų eukalipto lapų gabalėlių. Tai taip pat padeda ramiai ir hidrinti odą.

VIDEO: Kendall Jenner turi geriausius patarimus visiems, kurie kovoja su spuogais

Tačiau SUPERMUD nėra vienintelis prekės ženklas, kurį šiemet gavo pirkėjų dėmesys. GRAVITYMUD, ši spalva besikeičianti metalo sidabro nuskaitymo formulė, kurią galėjote matyti visoje “Instagram”, užėmė ketvirtą vietą labiausiai parduodamų kaukių sąraše. Ši kaukė turi daugiau anti-senėjimo traukimo, sugriebimo ir stiprinančios odos, tuo pačiu sumažinant raukšles.

Sefora Mask - Embed 2
Mandagumas
Glamglow
$ 29

APSIPIRK DABAR

Ar vis dar bando nusipirkti rankas į 2016 m. Geriausius grožio produktus? Jūs turite likus kelioms dienoms, ir abu šie dar yra sandėlyje. Tačiau šis vaivorykštės žymeklis? Deja, tai neatitinka mūsų kontrolės.