Selenos Gomezo makiažo dailininkas atskleidžia, kaip ji gauna tokį švytėjimą

Hung Vanngo žino, kaip padaryti Holivudo švytėjimą. Makiažo dailininkas dirbo su visais iš Chrissy Teigen Rugsėjo viršutinė mergina Selena Gomez. Mes paprašėme jo patarimų ir gudrybių, kaip jis daro Seleną (ir visiškai atvirai, visi jo klientų) atrodo taip visiškai kvapą gniaužiantis.

Kokia yra švytinčios odos paslaptis?

Svarbiausias žingsnis makiažui visada pasiruošia odai. Darant keletą minučių odos priežiūrai, tai didžiausias skirtumas, ir tai yra vienintelis būdas pasiekti tą šviežią ilgalaikę švytėjimą. Padarykite šiek tiek šveitimas, greitą kaukę ir / arba veido masažą.

Kaip pritraukti ryškią spalvotą akį į savo klientus ir kodėl tu myli šį išvaizdą?

Man visada patiko žaisti spalvomis. Man patinka kažkas netikėtai ir manau, kad viskas įdomu mesti ryškumą į makiažą. Svarbiausia tai – išlaikyti likusį makiažą labai minkštu ir užtikrinti, kad oda atrodytų natūrali ir spalvinga. Jei praleidžiate akis ar lūpas be rūpesčių dėl odos ir įtvarų, tai neatrodys puikiai. Tai tinka bet kokiam makiažo išvaizdui.

VIDEO: Kaip sukurti klasikinį kačių akį

 

 

 

Koks yra vienas fiksas, kurį naudojate nustatytam laikui?

Dėmesys dėkoję už puikų odą, o ne visą laiką praleisti akims ir lūpoms. Kai oda atrodo gerai, galite eiti be daug akių ar lūpų spalvų.

Atrodo, kad vienas iš jūsų švelni makiažo, kurį padarėte Selenoje?

Selena visada atrodo taip nuostabi su šiltu neutraliu makiažu. Tai gali būti labai minkšta ir natūrali, beveik kaip be makiažo makiažo išvaizda, kartais mes padarysime šiltą bronzos akį, su persikų tonais skruostams ir lūpoms.

Neseniai savo “Fetish” vaizdo įraše aš vargu ar ant jo prisipildau, ir ji atrodo neįtikėtinai. Aš ką tik naudojo “Dew Drops Coconut Gel Highlighter” ($ 44; neimanmarcus.com), sumaišytą su drėkintuvu, o ne pamatą, ir davė savo dirbtinius strazdlius su “Matte Highliner” želė “Eye Crayon” (“Earth”) žemės drebėjimas “(25 Lt;” net-a- porter.com). Galiausiai, ji dėvi vientisą peachy lūpų blizgesį. Tai vadinama “Enamored Hi-Shine Lip Lacquer” “French Tickler” ($ 28; sephora.com).

Kaip rekomenduoti savo klientams rūpintis savo oda? 

Gyventi sveikas gyvenimo būdas pradėti. Įsitikinkite, kad visada geriate daug vandens ir pakankamai miegi. Kruopštus odos priežiūros būdas yra naudingas. Kartais man patinka naudoti “Dr. Lancer” šveitimo šveitikį savo klientams, nes manau, kad tai yra žingsnis, kurį daugelis žmonių pamiršta arba tiesiog neturi laiko. Dėl jautresnės odos jie gali naudoti “Tatcha Soothing” ryžių fermento miltelius ($ 65; sephora.com) arba “Dermalogica Daily Microfoliant” ($ 14; dermstore.com). Dienos metu man patinka “Murad Hydro-Dynamic Ultimate Moisturizer” ($ 75; sephora.com), “iS Clinical Reparative Moisturizer” ($ 85; amazon.com). Naktį man patinka Dr Colbert Sooth Moisturizer ($ 175; net-a-porter.com), “La Mer Moisturizer” ($ 85; nordstrom.com). Akims man patinka Dr. Brandt Retinol akių kremas ($ 55; sephora.com), Ole Henriksenas Total Truth Eye Creme ($ 45; sephora.com).

Koks geriausias komplimentas, kurį kada nors gavote?

Mes galime pasakyti, kiek tu myli moteris, žiūrėdamas į savo makiažą.

HUNG Vanngo
Karenas Kolinsas

Ką ketiname pamatyti daugybę šio kritimo, atsižvelgiant į grožio tendencijas?

Aš sąžiningai ne visada tikiu tendencijomis. Aš tikiuosi pamatyti daugiau spalvingo odos išvaizdos ir patinka pamatyti žmones, žaidžiančius daugiau spalvų.

Koks geriausias būdas pakeisti savo odos priežiūros procedūrą rudeniui?

Kadangi oras tampa šaltesnis ir sausesnis, svarbu koreguoti odos priežiūros priemones. Žiemą dažnai rekomenduoju naudoti sunkesnį drėkinančią priemonę, kad padėtų maitinti odą ir apsaugotų nuo nuplaunamos odos. Taip pat galite įdėti drėgmės kaukę į savo kasdienę tvarką.

Koks yra vienas produktas, kurio labiausiai jūsų vartotojai gali pavogti iš jūsų makiažo komplekto?

Lūpų dažai! Ne tai, kad jie pavogia tai – jei aš neisiu su jais, aš paprastai savo klientams duoda bet kokią lūpų dažą, kurį naudoju savo išvaizda, kad jie galėtų prisiliesti visą dieną ar vakare.

Daugelis mano klientų taip pat iš tikrųjų yra odos priežiūros produktai ir fotografuos tai, ką bet kuriuo metu naudoju ką nors naują. Aš visą laiką atidaviau lapų kaukes.