Selenos Gomezo makiažo atlikėjas skelbia “Instagram” produktų apžvalgas

Yra tikimybė, kad jūs jau žinote apie šį makiažo pro “Instagram”, bet netikėtai jūs dar neužsimenate apie visą šlovingą gerumą, kurį jis sukuria šilčiausiam supermodeliui (taip, kaip Stella ir Tayloras, ir jūsų mergina Ashley Graham ) oh, um, ir SELENA GOMEZ, tai bus jūsų motyvacija, galiausiai spragtelėti toliau. 

Naudodami daugiau nei 300K ir pašarą, kuriame tiesiog dominuoja “A-listers” spalvingi veidai, galite manyti, kad garsus vyrų menininkas Hung Vanngo yra gana gerai žinomas Holivudo sferoje ir kad jis žino savo daiktus. Taip pat galite manyti, kad jis žino savo produktus. Aš turiu galvoje, jūs nesudarote Rosies Huntington-Whitely visiškos spindesio su mažesniu svoriu… 

Laimei, visiems, kurie mėgsta manęs, kai mergaičių fanai, kai makiažo menininkai išleidžia savo rinkinius arba kai “YouTube” vloggers atlieka vaizdo įrašus, atrodo, kad “Hung” jau ketina pridėti produktų apžvalgą į savo jau aukso “Instagram” seriją. 

Šios savaitės pradžioje nusprendžiau, kad norėčiau šiek tiek įdomus ir paskelbti keletą makiažo ir odos priežiūros pasirinkimų bei priežasčių, kodėl aš juos demonstruosiu. Kai kurie yra nauji, o kai kurie iš jų – seni. Aš atsiusiu naujus kas porą savaičių. Nė vienas iš šių produktų nėra remiamas ir mano nuomonės yra mano! 1. Anastasia Foundation Stick su beveik 30 atspalvių, yra galimybės kiekvienam skintone. Tai turi daugiau matinio audinio, todėl būtų naudinga riebiai ar derintai odai. Tai gali būti taikoma vien tik, arba, jei reikia, visišką aprėptį. Kaina taip pat yra puiki – apie $ 25 už kiekvieną! @ Anastasiabeverlyhills 2. Nars Unrestricted Matte Eyeliner Stylo Lengva taikyti ir visiškai matinis! Kartais, kai skysčio sluoksnis yra per blizgantis, gali atrodyti netobula raudonajam kilimu dėl nepastovios fotografavimo iš blyksčių atspindžio. Tai viena nuotrauka tiksliai, kaip ji taikoma. @ narsissist 3. Trys kosmetikos 4D akių šešėliai Dauguma šių keturračių yra su keturiomis akių šešėlių (matinių, satino, mirgėjimo ir kremo) tekstūrų spalvomis. Šiuo metu gali naudotis tik kas nors, kas gyvena Azijoje ar lanko ją, bet verta pabandyti, jei gausite galimybę! Visas prekės ženklas yra nuostabus. @ threecosmetics 4. Covergirl Katy Kat Lūpdažis Kartais matiniai lūpų dažai gali būti sausi. Tai atrodo matinis, bet vis tiek yra pakankamai drėgmės, kad būtų patogu nešioti. Galimos įvairiausių puikių spalvų, kurių kiekviena yra tik apie 7 USD! @katyperry @covergirl 5. Marc Jacobs Airblush Šios naujos “@marcbeauty” raudonos spalvos yra tokios gražios. Tekstūra leidžia jums taikyti labai minkštą spalvą, tačiau ją galima pagyvinti ryškesnėms spalvoms. Man patinka sėdynės daugiamatis apdaila. @marcbeauty 6. Natasha Denona Blackest Black Matte Shadow Viena iš juodiausių akių šešėlių, kurias mačiau. Itin pigmentuotas, bet su minkšta tekstūra. Galima naudoti drėgnu šepečiu dar intensyviau arba kaip akių kontūro. @natashadenona Jei jums patinka šis mini apžvalga ir norėtumėte pamatyti daugiau, prašome pranešti man komentarus! ��

Nuotrauka paskelbta Hung Vanngo (@ hungvanngo)

“Šios savaitės pradžioje aš nusprendžiau, kad norėčiau šiek tiek įdomus ir paskelbė keletą makiažo ir odos priežiūros pasirinkimų bei priežasčių, kodėl aš juos demonstruosiu. Kai kurie iš jų yra nauji, o kai kurie iš jų yra seni” go-to’s “. savaitės. Nė vienas iš šių produktų nėra remiamas ir mano nuomonės yra “. “Pro” parašė “Instagram”. 

Garbi ir tikra nuomonė apie produktą iš pramonės puikiai? Taip, mes žemyn. 

Vengas pateikė savo apžvalgas šešių skirtingų produktų, įskaitant naują “Marco Jacobs Beauty Airblush” (42 dol.; Sephora.com) ir “Katy Kat Matte Lipsticks” (7 JAV dolerius; target.com) iš “CoverGirl”. Mes galime patikėti ir abu šiuos brangakmenius. 

Jis taip pat pridūrė savo mintis apie naujus “Anastasia Beverly Hills” pagrindo lazdelės (prieinamas 30 skirtingų atspalvių ?!) ir “NARS Matte Eyeliner”. 

Jis baigė savo postą, prašydamas gerbėjų palikti komentarą, jei jiems patiko serija, ir norėjo pamatyti daugiau. Ir to mes sakome: “mes priimame”. Kaip apie kiekvieną pirmadienį? Tai tikrai suteiktų mums priežastį kovoti su “Sunday Scari”.

SUSIJĘS: Sausio mėn. Jonesas turi švelniausią tatuiruotę

Vėlgi, kas nereikalauja makiažo patarimų iš Selenos Gomezo “Glam” komandos? 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3