Įrodymas, kad Emilia Clarke yra jūsų nauja grazena BFF

Ah, Emilija Clarke. Kur aš net pradėti Ji siauras, ji yra seksuali, ji velniška protinga. Oi, ji vaidina blechų drakonų motiną. Ir jos Instagram? Valandos nuo begalinės pramogos. Paprasčiau tariant: ji yra kieta mergaitė su kapitalu C, sostine G.

SUSIJĘS: Štai kaip galiausiai sustabdyti jūsų vinių darymą pagal manikiūrininkę Deborą Lippmanną

Emilia Clarke yra ne tik abso-freakin-lutely tarpeklis ir kietiausias jaunikis – mes taip pat galime iš esmės būti geriausiais draugais. Na, grožis geriausi draugai, bet vis tiek. Užtenka dėvėti atitinkamas BFF apyrankes, jei aš esu sąžiningas.

Mes ne tik dėvėjome tą patį kvapą (Le Labo Santal 33), bet ir mergina mėgsta maudytis, kaip ir jūsų. IMHO, pasauliui reikia daugiau vonios entuziastų, taigi iš esmės manau, kad ji yra mūsų nauja karalienė. Ji pasakojo Violetiniai failai, “Bathtime yra ritualas! Turite gauti reikiamą temperatūrą, turi turėti geras vonios druskas arba Epsom druskas ir tinkamai ištirpinti, ir jums reikia vonelės aliejų, kad atsirastų kvapai”.

Mergaitė nevaidina, kai kalbama apie savo kubilą – mano rūšies moteris. Ji taip pat tvirtino: “Aš nebuvau burbuliukų, todėl manau, kad jaučiuosi per daug kaip vaikas. Aš turiu mirkyti bent pusę valandos. Jei turėjau laiko, aš galėčiau būti tris valandas toje vonioje, nors tris valandas, norint paimti vonią, yra panašu, kad ieškant leibarno vaivorykštės pabaigoje. “

SUSIJĘS: vienas žingsnis į paplūdimio babe švytėjimą, teisingas šiuo keliu

Pažodžiai, tas pats. Nors, manau, Emilija turėtų persvarstyti burbulų vonią, #justsayin’. Norėdami gauti daugiau informacijos iš Emilijos, apsilankykite Violetiniai failai. Ir jei kas galėtų mums palengvinti geriausiais draugais, tai taip pat būtų kietas.