Rasta: “Acne-Fighting Cleanser”, kuris neuždenia baisių

Mano oda blogiau link riebios pusės, o tai dažnai veda prie daugiau išsiveržimų, nei norėčiau, ypač tuo metu, kai mano mėnulio ciklas iškyla. Aš juokau, kad mano veido vis dar manoma, kad aš esu 15 metų, o kiti žmonės juokauja, kad būsiu dėkingas, kad turiu riebios odos kada nors, nes aš greičiausiai amžių lėčiau – abu dalykai yra tiesa, bet vis tiek skausmas, su kuriuo susiduriame.

Aš išbandžiau gana įvairias spuogų gydymo priemones ir gydymo būdus, bet niekada negalėjau pasilikti prie vieno, nes jis paprastai neatitiko mano didingų lūkesčių. Pernelyg džiūstantys, ne pakankamai džiūvantys, per daug vaistiniai kvapai, rasti formulę, kuri buvo tiesiog Dešiniuoju kairiuoju kraštu maniau, kad “Goldilocks” yra odos priežiūros praeinime. Produktai, įšvirkšti sieros, dažniausiai būna apgauti, nes jie buvo super veiksmingi žudant bakterijas, kurios sukėlė pasipriešinimą, tačiau ten buvo viena problema – jie labai nepatyrė kvapo. Aš išbandžiau sieros pagrindu veikiančią kaukę, kuri po to, kai sekė, paliko odą, panašią į tiesiai į priekį, ir netgi gydymo vietos, kuriose buvo medžiagos, pasirodė esąs nemaloni. Tiesiog, kai buvau toli, palikdamas vilties, mano gyvenime atsirado “Blue Lagoon Iceland Foaming Cleanser” (55 doleriai; bluelagoon.com). 

Mėlyna Lagoon Foaming Cleanser
Mandagumas

SUSIJĘS: Islandija turi geriausią odos priežiūros priemonę, kurios niekada negirdėjote

Aš atradau produktą per neseną kelionę į Islandiją ir tapo apsėstas “Blue Lagoon” produktais, praleidžiant geresnę dienos dalį, mirkstančią jų termines vonus. Visi produktai odai, kūnui ir plaukams gaminami vietoje, naudojant elementus, esančius Mėlynoje marių ir jo apylinkėse, tokiose kaip silicio dioksidas, dumbliai ir, žinoma, siera. Iš pradžių buvau nustebęs, atrodo, kad mano smegenys vis dar šviežias po sieros kaukės, bet kai išpumpavau porą į mano rankas, radau, kad produktas neturėjo jokio išliekančio supuvę kiaušinio aromato. Tiesą sakant, jis smirdė tiek šviežią (ir pasienio gėlių), kad jūs nežinote, kad siera yra veikliosios medžiagos, kol nežiūrėsite į dėžę. Tai tapo mano nauja kasdienio valymo priemonė ir buvo saugoma mano užregistruotame maišelyje, kad skrydis būtų atgal. Jokiu būdu nerizikavau treniruotės 3,4 oz. taisyklė ir atsisakymas. 

VIDEO: 5 juokingi brangūs odos priežiūros gaminiai

 

Sakydamas, kad šis valiklis taptų mano mėgstamiausiu, tai būtų masinis nepakankamas pasitenkinimas. Aš naudoju jį du kartus per dieną daugiau nei mėnesį, ir jau pastebėjau kur kas mažiau ištrūkimų nei anksčiau, mano alyvos lygis subalansuotas, o kai jaučiuosi, kad spuogas pradeda formuotis, jis dažniausiai išdžiovina veiklą per dieną . Vis dėlto tai nesumažina mano veido iki taško, kad esu sausas ir lupimasis. Šią savaitę aš pasiekiau butelio pusiaukelę ir jau užsisakiau dar vieną butelį, nes aš taip paranojingas, kad pabėgsiu. Rimtai tai yra tai Gerai.