“Pros and Cons”, kaip gauti blakstienos plėtinius

Taigi jūs norite ilgesnių blakstienų, nenaudojant tušas, ar klastingų blaksnių, ar laukti, kol augimo serumas pradės veikti? Prieš trisdešimt metų kažkas būtų pasakęs jums nustoti nykti ir kad jūsų prašymai buvo nesąmoningi, tačiau šiandien tai yra galimybė, nes plačiai populiarus grožio gydymas yra blakstienų plėtra.

Tačiau bet kokia paslauga, nesvarbu, kaip ji transformuota ir veiksminga, yra tobula. Ir po to, kai juos atidariau apie metus, manau, kad aš patyriau visus blakstienų pratęsimo privalumus ir trūkumus. Čia aš sulaužiau premijas ir trūkumus, kuriuos reikia žinoti prieš užsakydami savo paskyrimą.

Jei tai yra išvaizda, jūsų širdis trokšta prašyti ar “Alluring Eyes Set”! # nyc # nycbeauty # lashesnyc # blakstienas # lashandict # lashesonfleek # lashsalon # lashlove # instabeauty # beautyaddict # nyclashes # nylash # nyclashartist # nyclashtech # lashesfordays # lashboss # classiclashes # novalashes # xtremelashes # lashtraining # eyelashtraining # lashextensiontraining # classiccars

“Celebrity Blazers Expert” (“@ nenuinelashes”) paskelbta įrašyta

Blakstienų pratęsimo pliusai

1. Apipjaustymo tvarkaraštis yra supjaustytas per pusę.

“Klientai man sakė, kad jų rytinė rutina mažinama nuo 20 iki 30 minučių, nes blakstienų ilginimai palengvina blakstienų garbanojimo poreikį, tušinuką ar akių makiažą”, – sako garsenybių lash ekspertas Clementina Richardson, “Envious” įkūrėjas Blakstienos.

Galiu garantuoti tai, kad jūs tikrai nemyptate poreikio taikyti akių makiažą. Blakstienos privertė mane atrodyti plačiai atsibusti (net kai važiuodavau tris valandas miego) ir atkreipė dėmesį nuo tamsių mėlynių po akių ratų. Buvo dienų, kai aš visiškai išvis nesusidėviau ir manau, kad turi niekada įvyko.

2. Jie pritaikomi.

Prieš pateikdami paraišką, turėtumėte pasikalbėti su savo specialistu, kaip norite, kad jūsų blakstienai atrodytų, ir pagrindinius rūpesčius dėl natūralių blaksnių, t. Y. kodėl jūs užsisakėte paskyrimą pirmiausia. Ar norite ilgio? Tomas? Visiškumas? Ar tai yra ypatingas įvykis, kai kartą per gyvenimą? Ar norite atkreipti dėmesį į akių formą ar spalvą? Kai atsakysite į šiuos klausimus, specialistas padės jums pasirinkti geriausią jūsų poreikiams tenkinti, o tai padės sustiprinti akių spalvą. Taigi, ne, jūs nebūsite vaikščioti su tais pačiais blakstiena kaip ir jūsų kolega.

3. Nė vienos tušo nelaimės.

Išplėtimai imasi raukšlių, gumulėlių ir dribsnių visiškai iš lygties. “Nesvarbu, koks grubus buvo jūsų dienos ar nakties, jūs visada atsibundsite, atrodydamas spalvingas be jokių makiažo”, – sako Richardsonas. “Daugelis mūsų klientų taip pat sakė, kad net mato mažiau raukšles ir smulkių linijų aplink jų akis, nes jie nėra nuolat pašalinti savo užsispyrusią akių makiažą ir traukiant ant subtilaus odos aplink akių srityje.”

Atsižvelgiant į tai, akimirksniu taip pat lengviau kilti iš makiažo naktį.

SUSIJĘS: Bandžiau blakstienų plėtinius – štai ką daryti ir ką nedaryti

VIDEO: 5 būdai pagerinti blakstienas

Blakstienų pratęsimas

1. Kaina.

Kaip ir bet kokio kito grožio procedūroje, ar tai yra įprasti manikiūrai ar spalviniai susitikimai, yra išlaidų išlaikyti. “Envious Lashes” jūsų pradinio rinkinio kaina kainuoja nuo 140 iki 450 dolerių, priklausomai nuo pasirinktų blakstienos tipų ir stilistą ar pagrindinį stilistą. Kas dvi-tris savaites rekomenduojama naudoti “touch-ups” (trys stumia jį, FYI) ir pradeda nuo 140 USD. Tai finansinis sprendimas, kurį turėtumėte pasiruošti.

2. Yra šiek tiek priežiūros.

Akivaizdu, kad dabar jūs žinote, kad turėsite pasiruošti kelionėms į saloną kas dvi ar tris savaites. Bet jūs taip pat greičiausiai sutrumpinsite savo ryto rutiną, todėl tai duok ir imk. Taip pat yra labai specifinių blakstienų priežiūros taisyklių, kurias turite laikytis, kad užtikrintumėte natūralių blakstienų sveikatą, taip pat išlaikytumėte pratęsimus gerai atrodančius.

SUSIJUSIOS: Kaip atkurti nuo blakstienos pratęsimų

Pradedantiesiems, jūs negalite naudoti aliejaus akių makiažo valikliu, kad atlaisvins klijus ir padidins greitį. Taip pat rekomenduojama juos išvalyti ir šepetys juos kasdien su švelniu šepetėliu, kuris paprastai tiekiamas, kartu su kremo kondicionieriumi, pavyzdžiui, “Luxuriating Lash Conditioning Serum”. “Švelnus kasdieniniam naudojimui, unikali formulė padeda stimuliuoti plaukų folikulų augimą, tuo pačiu stiprinant ir drėkinant”, – sako Richardsonas. “Ji maitina trumpus, plonus ir trapius blakstienas naudodami išskirtinę formulę, kuri buvo sukurta su puikiu pH balansu, kad padidėtų blakstienų tūris”. Tai taip pat padės jūsų blakstienas laikytis kartu.

Jūs taip pat turėtumėte išmokyti nevilsti akių, todėl, jei turite alergiją ir tikrai negalėsite įveikti šio įpročio, blakstienų priauginimas gali būti ne jums.

Kai atsiranda blakstienų išplėtimo pašalinimo laikas arba, jei jūs tikrai norite juos išjungti, taip pat turėsite atvykti į saloną specialistui, kad pašalintumėte pratęsimą, nepakenktumėte jūsų natūraliam blauzdikui, – NEGALIMA traukti juos patys.