Prašau nustoti naudoti Weird Sh-t, kad pritaikytumėte savo makiažą: atviras laiškas

DIY makiažo įrankiai oficialiai šokinėja ryklį.

Žiūrėk, aš nesutiksiu viso gyvenimo įbrėžimo kampo ir neišpirksiu žmogaus, kuris bandytų vairuoti techniką. Visų žmonių, naudojančių namų apyvokos daiktus, judėjimas makiažui taikyti nėra naujas. Šaukštelis, kaip trafaretas jūsų iškirptoms akių šešėlėms, gali būti gana klastingas. Aš galiu net nusileisti su dantų šepetuko kontūrine dalimi. Vis dėlto, naudojant tamponą kaip kosmetinę kempinę, aš ištraukiu liniją. Per pastaruosius keletą savaičių turėjau draugų siųsti vaizdo įrašą iš grožio dienoraščio, panaudodamas savo “Super absorbcija” Tampax, kad būtų galima atlikti visą kontūrą ir pabrėžti. Tai juokinga, tikrai. Galų gale, ji tai daro “gramui”, tačiau jei viskas, ko reikia netradiciniam objektui, yra išvengti produkto atliekų, kodėl jūs naudojate tamponą? Jo vienintelis dalykas yra absorbuoti kraują per 5-7 dienų mėnesinį ciklą. Be to, tamponai gali būti brangūs. “Tampono mokestis” yra labai tikras dalykas, o pasauliniu mastu daugelis mergaičių per savo laiką trūksta mokyklos, nes neturi išteklių sanitariniams produktams įsigyti. 

Tiesiog, kai aš maniau, kad tai buvo pats dramatiškiausias, kartu pasirodys prezervatyvas.

TAIKOMA PAKEITIMAI SU KONDOME ?! Vaizdo įrašas dabar yra mano “YouTube” kanale. ����pasivaizduoti mano bio. _ Paskelbęs šį vaizdo įrašą, sužinojau, kad “@lvixxen” pirmiausia taikė makiažą su prezervatyvu. Kreditas jai – aš pasiūliau šią idėją, nes man patinka naudoti kempinę. Bet tai absorbuoja tiek daug produktų. Naudodamiesi prezervatyvu aplink HAHA, jis neabejoja jokiu produktu ir taikomas itin sklandžiai! ________ @ anastasiabeverlyhills brow pro paletė (naudojama Ebony) ir šiuolaikinis renesansas @labelle_uk @amadea_dashurie matiniai skystieji lūpų dažai Vamp Addict & Pink Latte & Nude Souffle (naudojami ant lūpų ir akių) @yourlashesofficial blakstienos Nasira @girlactik matinis bronzeris cabo @gorgeouscosmeticsofficial paslėpti tai lengvas natūralus @motivescosmetics blizgesio milteliai Bombshell @ zwitsalofficial baby powder @contourcosmetics visą dieną purškimo @lorealmakeup klaidingas 24h pagrindas ___ Šepečiai @ anastasiabeverlyhills 7B, A25, A3, A28, A23 @sigmabeauty F25, F66 @motivescosmetics milteliai @ realtechniques kempine ____ @ wakeupandmakeup @ hudabeauty @ eyelive4beauty @shimycatsmua @maryhadalittleglam @allmodernmakeup @slaysolutely @makeupforbarbies @thebeautybombb @nikkietutorials

Pasidalijama LAILA • TAHRI (@ lailatahri)

SUSIJĘS: žmonės naudoja keistus namų objektus savo makiažui

Taip, tu skaitai tai teisingai. Siekdami dar kartą išvengti produktų atliekų, “Bloggers”, nepaisant jestų ar neigiamų priežasčių, įterpia prezervatyvus į pamatines kempines, kad sukurtų hibridą tarp šios liemenėlės įterpto silikono įrankio ir jūsų išbandytos “BeautyBlender”. Pagal dizainą, prezervatyvai yra padengiami tepalais, kurie gali rimtai sudirginti jūsų odą, jau nekalbant apie tai, kad latekso aromatas prisilietė prie jūsų veido. Tiesiog užsidėkite pinigus už makiažo atpalaidavimo kempinę (20 dolerių; makeupdrop.com), naudoti prezervatyvus pagal paskirtį ir išvengti kvapo kaip balionas visą dieną.

Nebent, žinoma, norėtumėte kvėpuoti kaip kietą virtą kiaušinį.

KIAULIŲ SUPAKAVIMO SPONGINIS Aš mačiau įvairius dalykus, pavyzdžiui, maišant kempinę, pvz., ��, virtuvės skustuvą, pamušalus net ir prezervatyvus (aš norėčiau mėgstu tai pabandyti, bet aš turėčiau atsakyti į daugybę klausimų iš “Hubby Lol”), todėl aš jį paėmė auskaras naudojant “HARD BOILED EGG” �� Sienna buvo užpildyta diena, juokiasi taip sunku, kad ji sakė: “O mumija tu esi beprotiška ir aš myliu ją” lol. Na bet kokiu atveju jis dirbo, TAIP tai padarė, ar galėčiau jį vėl naudoti, hmmmm MAYBE. Ar galėtum išbandyti šį įsilaužimą? Taip ar ne. Ką manote? Leiskite man žinoti, kokį kitą “Instagram Beauty Hack” jūs bandėte ir iš tikrųjų jis dirbo jums. Ar mėgaukitės vaizdo įrašu. Paspauskite “Play my loves” ��❤❤❤❤ �� “Shape Of You” – Ed Sheeran #houseofsienna #shimycatsmua #universodamaquiagem_oficial #undiscovered_muas #hudabeauty #wakeupandmakeup #peachyqueenblog # motd # tudoparachicas # strictlytutorials # likeforlike # sdeventsworld # followforfollow # fakeupfix # highlightandcontour # makeupvideoss # makeupartist # liveglam # 1minutemakeup # tutorials # tutorial # makeupforbarbies # instagram # makeuptutorial # makeupdolls # ibeautybar # livetutorial # makeup # makeuptutorialsx0x @makeupforbarbies @buzzfeed # beautyqueens4ever

Pasidalijama E S T H E R – G B U D J E (@houseofsienna)

SUSIJĘS: mes išbandėme liemenėlę prieš silikono makiazo kempinę

NE NONONONONO.

Šis judėjimas kyla iš “YouTube” iššūkio, nes aš tikiu, kad dvi iš jų galėjo padaryti, bet po to, kai tam tikras taškas pralošiau visuose “100 sluoksnių” vaizdo įrašuose ir “visą savo veidą naudodamas tik” highlighter / glitter / Crayola Crayons “iššūkiai. Po to, kai vienas tinklaraštis išdrįso išbandyti šį metodą (viename iš juokingiausių vaizdo įrašų, kuriuos aš kada nors matėčiau, įsisąmoninęs), kolegos grožio dienoraščiai ir makiažo mėgėjai pasekė. Aš lygias dalis sužavėjo jų įgūdžiais ir tiesiog siaubu, kad jie spaudžia tikrą nuluptą kiaušinį visame jų veidus. Estherio vaizdo įrašas buvo trumpas, saldus ir nustatytas Ed Sheeran “Forma tau”. Aš šiek tiek gigganu, kai atsiranda eilutė “ir dabar mano lovelės kvepia kaip jūs”, įsivaizduodami, kas tai reikštų, jei nuspręstumėte visą savo veidą pritaikyti virtine kiaušine. Aš niekada to nepadarysiu.

VIDEO: 5 odos gydymas, kad dermatologas sako, yra pinigų švaistymas

 

Aš sveikinu tave, “Instagram” “MacGyvers” grožį ir tavo pasiryžimą įsivaizduoti keisčiausius įmanomus būdus, kad galėtumėte stebėti, kaip mėgsta. Tavo rankdarbiai, naudojant tradicinius įrankius, yra geresni už mane, bet jūs žinote, kad ne vienkartiniai tamponai , prezervatyvai ar kiaušiniai dar tik į vaistinės grožio kategoriją.