Plaukų priežiūros prekės ženklas Oribe tik paleido grožio liniją

Oribe lead
oribe / instagram

Erin Lukas

Liepos 5 d., 2016 m. @ 14:45

Jei jus apklausiume mus ant mūsų kosulinių kostiumų salų, “Oribe” tekstilės purškimo priemonė būtų sąrašo viršuje. Kartu su daugeliu kito prekės ženklo pasiūlymų, purškimas nusipelnė kulto statuso tarp įžymių šukuosenų, redaktorių ir paprastų moterų, kurie ieškojo be galo lengvų, nepanaudotų plaukų. “Oribe” prekės ženklas, įkurtas “Celebrity hairstylist Oribe Canales”, kuris buvo ilgametė “Jennifer Lopez” pro, plečia ne tik plaukų priežiūros priemonę, įvedant makiažo ir odos priežiūros liniją, taip pat plaukų priedus ir įrankius.

Dėl veido ir odos priežiūros 21 gaminių kolekcijoje yra šiek tiek visko, pvz., Blizgusis nagų lakas ir dekadizuota aukso užpildyta veido kaukė..

Nors mums nepatinka groti mėgstamus daiktus, ypač pastebima pora naujų makiažo ir odos priežiūros produktų. “Côte d’Azur” atnaujinantis kūno plovimas (42 doleriai) greitai surastų nuolatinę vietą mūsų dušuose, nes tai leidžia mums atsikratyti priklausomybės ženklo “Côte d’Azur” kvapas, kuris savo ruožtu yra panašus į kultas, ir “Lip Lust Lhure Crème Lipsticks” trijų (po 42 $ kiekvienas), kurie yra supakuoti smaragdo žalios ir aukso kulkos, kurios atrodo gražios kaip atspalviai patys.

Peržiūrėkite visus naujoje kolekcijoje esančius produktus išimtinai tik svetainėje oribe.com.