Pics, kurios įrodo, kad jums reikia turėti mėlyną lūpdaiką

Mėlyna lūpda gali būti tradicine spalva nešioti ant lūpų, bet šią vasarą tai tikrai viena iš stiliaus. Netgi Kylie Jenner (ir jos lūpų rinkiniai) taip manė. Nuo super “vampy”, beveik juodos spalvos lūpų dažų iki miltligės, pastelinės princesės mėlynos spalvos, galite pasirinkti iš daugybės spektro. Žemiau pateikiama grožio guru rodo, kad ne tik mėlyna lūpdačė dėvimi, bet tai gali būti gluosena.

♎️♎️��♎️ Išsamiau Lips @anastasiabeverlyhills Skystas lūpdažis “Potion” su @colourpopcosmetics Pažymėkite “Hippo” virš viršaus Akių šešėliai @katvondbeauty “Insteller paletė” “Lashes” @blackmagiclashes “Firewalker” blakstienos Paryškinkite “Gravitron” atspalvį į “@katvondbeauty Innerstellar” paletė “Brows”, “Anastasiabeverlyhills” aukso duo “Granite” ir “@nyxcosmetics” akių gelis “Blush and Bronzer” @lunatick_cosmetic_labs kontūro rinkinys iš @dollskill Sheer Glow Fondo ir “Radiant Creamy Concealer” @narsissist Plaukų spalva @pravana #anastasiabeverlyhills #colourpopcosmetics #katvondbeauty #lunatickcosmeticlabs #nars # narsissist #pravana #blackmagiclashes #pastelhair #pastelgoth #bluehair #jadethelibra #nyxcosmetics

Jade (@jaethelibra) paskelbta nuotrauka

Štai makiažo atlikėjas @ jaethelibra Sportinė tamsiai mėlyna – tamsiai raudonos spalvos lūpdažis su spalvomis suderintais plaukais ir akių šešėliais. Ji dėvi Anastasia Beverly Hills skysčio lūpdažį Potion (20 $, Anastasia Beverly Hills) ir prisilietimu Spalva “Pop Cosmetics” žymeklis “Hippo” – bet kokia ledinė levanda – viršuje, kad pridėtumėte tam tikrą dimensiją (8 USD, Spalva Pop).

������

Marte paskelbta nuotrauka (@glitterbubblegum_)

Puikus @ glitterbubblegum_ rodo, kad pastelinis mėlynas yra toks pat gražus, kaip a vampy vienas. Ji turi “Lime Crush” lūpų dažų teptuką ant lūpų, kuri yra matinė mėlyna, kuri reaguoja su juoda šviesa (20 USD, Kalkių nusikaltimas).

Dėkoju visiems, kurie balsavo ir palaikė mane #nyxukfaceawards. Jums bus malonu žinoti, kad balsavimas yra uždarytas, ir aš nebebus bombarduoju jus su mano atvykimo vaizdais. Aš tau pranešiu, ar pateksiu į finalą. Štai naujausias mano vaizdas su mano naujais juodais plaukais (aš naudoju #arcticfoxhaircolor Raven color). Makiažas naudojamas: #jeffreestarcosmetics #mobilumas ir #bluevelvet ant lūpų ir akių, #sugarpill poisonberry, #katvondbeauty šešėliai ir šviesos akių paletė, #llamasqua odos pagrindo pamatas # hardcandy korektūros; #nyxcosmetics brunetė brow gelis #contour paletė ir tušas Nešioti @ rogueandwolf juvelyrinius dirbinius. #blackhair #bluemakeup #colourfulmakeup #bobcut #bluenails #rogueandwolf #goth #gothic #gothicmakeup

Nuotrauka, paskelbta Penelope Gwen �� (@pennold)

Makiažo atlikėjas @ pennoldas suteikia mums idėjų apie nagų ir lūpų dažų suderinimą. Ji dėvi Jeffrey “Star Cosmetics Blue Velvet” ir aš ant jos lūpų “Royalty” (18 Lt kiekvienam, “Jeffree Star Cosmetics”).

REALTED: 6 produktai, kuriuos jūs matėte Instagram, kad jums reikia IRL

Labiausiai tamsios naktys gamina ryškiausias žvaigždes. • • • • • • • • • • • Lips @prettyzombiecosmetics Transilvanijos blakstienos @hudabeauty Lana Kontūras, pamatai ir šešėliai @katvondbeauty #katvondbeauty #katvondmakeup #hudabeauty #prettyzombiecosmetics #makeup #blue #septum #lotusandco #pale #beauty ☠

Elizabeth Hassell (@ lizzzie93) paskelbta nuotrauka

Kaip apie a dūminis akis suporuotas su mėlynomis lūpomis @ lizzzie93? Jos skalūno mėlynos akys daro visa tai atrodydamos. Ji dėvi “Pretty Zombie” kosmetiką Transilvaniją, mėlyną atspalvį raudoną, ant jos lūpų (12 USD, Gana zombių kosmetika).

Blue ז Vibes @maybelline juodojo gelio akių pieštukas @tartecosmetics TarteistXShayla kontūro paletė @ flutterlashesinc SHAYLA blakstienos @ kyliecosmetics SKYLIE skysta lūpdažis

“SHAYLA” (@makeupshayla) paskelbta nuotrauka

Ir čia yra makiažo atlikėjas @ makeupshayla dėvėti Kylie’s Skylie skystas lūpų dažas, dangus mėlynas lippie kad džiūsta matinis (29 $, “Kylie Cosmetics”).