Pasak Kylio Jennerio, ausų kontūrimas dabar yra dalykas

Nes žinoma tai būtų … Šio kruopštaus kaklo kontūrinio vaizdo įrašo, kuriame praeitą savaitę rengiami kojos, Kylie Jenner oficialiai patvirtino jūsų ausų kontūrus. Naujausias “Glam” vadovėlis, paskelbtas jos programoje ir svetainėje, gali būti, jūs manote, kad Jenner ir jos makiažo meistras Hrushas Achemianas išmokys jus, kaip sukurti išvaizdą, kurį jie vadina “The Smoky Rockstar”, bet maždaug dvi minutes viskas tęsiasi . Beveik iš karto po to, kai duetas prisipažįsta, kad jie “nejaučia sunkios kontūrinės”, Kylie atsako: “O, taip, man patinka, kai jūs ausysi”.

SUSIJĘS: 4 ženklai, jūsų kontūro rutina pasibaigė pernelyg toli

Palauk, ką? Su tuo, Achemian eina dirbti šešėliai ir pabrėžti Jenners ausys. “Tiesą sakant, tai tikrai geras patarimas, kad daugelis žmonių to nedaro. Kadangi tai tikrai nėra mielas, kai esate ant raudono kilimo, arba atsikratote, o jūsų veidas yra vienos spalvos, o ausis yra skirtingos”, ji paaiškina. “Tai rodo, kad tonas nėra jūsų odos tonas, ir jūs turite daug pagrindo. Kaip kaklas, jūsų ausys yra jūsų veido dalis”. Mes gauname idėją, tačiau tai gali būti tik ženklas, kad pasiekėme kontūrinės tendencijos apimtį. Gaukite išvaizdos peržiūrą žemiau, tada eikite į thekyliejenner.com, kad galėtumėte visą pamoką žiūrėti.

SUSIJĘS: Kylie Jenner pradeda nagų laką

Žiūrėkite šį žingsnį žingsnis po žingsnio, kaip gauti idealią lengvą smokey eye by @styledbyhrush TheKylieJenner.com ir oficialiosios programos Kylie Jenner

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė King Kylie (@kyliejenner)