“Paris Hilton” išleido dar vieną kvapą

“Paris Hilton” gerbėjai ir kvepalų mėgėjai vienija! Socialistas neseniai pradėjo naują EDP, kuri taip atsitiks, kad ji yra 20-oji kvapai, kurią ji išleido nuo 2004 metų. Taigi, koks naujas kolekcijos kvapas, jūs klausiate?

Na, šis, pavadintas “Gold Rush”, lašinamas su “Old Hollywood glam” ir tariamai sumaišius sultingus citrusinius lapelius su gėlių centru ir kašmyrui atiduodama šilta vanilės baze.

Mes žinome, kad jums įdomu žinoti apie butelio formą, kurią mes visi galime pripažinti, yra viena iš geriausių dalių, netgi padovanojančių naują kvapą. Tai sąžiningai atrodo kaip suknelė, kurią pamatysite apdovanojimų metu, parodysite raudoną kilimėlį. 

Turime pasakyti, kad visi jaučiasi labai Paryžiaus, labai spalvingi ir labai rafinuoti.

“Per daugelį metų aš daugėja, o” GOLD RUSH “yra pagrindinis mano etapas”, – sakoma “Hilton” pranešime spaudai. “Tai atspindi, kas aš esu šiandien, ir žmogų, kurį noriu būti”.

Ji sako, kad sukūrė šį kvapą moterims, kurios jaučiasi pasitikinčios savimi – svajotojus, atlikėjus ir mąstytojus. “GOLD RUSH yra viskas apie tai neapsakomas jausmas, kurį jūs gaunate, kai matote begalines galimybes … kai esate gyvas ir nesustabdomas”, – sako ji..

Gaukite mano naują kvapą prie @ HSN dabar! Jis kvapas nuostabus! ✨��✨ #ParisxHSN #GoldRushParisHilton (nuoroda į bio)

“Paris Hilton” (@parishilton) paskelbtas vaizdo įrašas

“Hilton” pirmoji “EDP” buvo “Paris Hilton for women”, o tais pačiais metais ji pradėjo “Paris Hilton for Men”. 

Mes iš tiesų kalbėjomės su Paryžiuje apie jos meilę kvepalams praeityje, ir nėra abejonių, kad ji aistringai supranta šį projektą. Vasaros pabaigoje ji turės 21 metų. 

SUSIJĘS: Kaip padaryti Neon Makiažą naują neutralią

“Aš tiesiog myliu kvepalus. Kai buvau maža mergaitė, mano sesuo ir aš norėčiau eiti į mano mamos buduarą ieškoti jos kolekcijos. Mes galėtume purkšti save ir pasakiau sau, kad vieną dieną aš turiu savo kvepalus, bet aš neturėjau supratimo, kad turėtuosi tokių daug “, – sakė ji.