Palauk, prabudę veidas suteiks jums geresnę odą?

Ak, veido masažas. Drovumas ir galbūt šiek tiek paini, tačiau, kai padaryta teisingai, labai naudinga. Kaip žmogus, kuris kenčia veido pūtimą, jei aš per daug džiaugiuosi, ar būkime tikri, valgėme taip pat daug druskos, ši odos priežiūros technika gali būti labai naudinga.

Tačiau dauguma žmonių, įskaitant manęs, nežino, ką daryti be tikslingo masažavimo savo viziją. Pasirodo, yra ir technika – gera.

Aš supratau tai, o dabar pasiekiau vieną įspūdingiausių veido procedūrų: “Elemis Biotec Facial” Džordžijos Louise Spa NYC. Aš turėjau daugiau sužinoti, todėl kreipiuosi į Džordžą Luizą, “Elemis” konsultacinį veido specialistą, norėdamas išsiaiškinti, kokius metodus turėčiau naudoti ir kodėl veido masažas turėtų būti neatskiriama mano kasdienio darbo dalis. 

Daugelis iš mūsų neveikia veido masažo, bet labiausiai tikimės, kad tai padarysime veido veidą. Tos labiau praktikuojančios rankos, kurios suteikia jums veido, gali padėti išstumti įtampą ir skysčių jūsų veidą (“Hello”, “teethgrinders”), taip pat pakelti ir išardyti raumenis – o rezultatas yra daugiau spinduliuojančios odos.

SUSIJĘS: naudojate retinolą? Tai yra tai, ką turėtumėte naudoti su juo

Džordžija Louise aiškina, “Jei mes sėdi ir galvojau apie tai, kiek raumenų mes naudojame mūsų veidą per kelias valandas, jūs būsite šokiruoti. Žmonės reguliariai gydo savo kūnus prie masažo dėl skausmo ar standumo, tačiau ne visi žiūri į jų veidą taip pat. ”

Taigi, ką galima tikėtis iš masažo, kuris konkrečiai skirtas veidui? Louise sako, kad nauda apima greitą kraujo ir deguonies srauto padidėjimą, kuris ilgainiui padidina kolageno gamybą ir todėl jaunatvišką švytėjimą. Jei “Georgia Louise” SPA centre pasieksite veidą, masažas pagal Luizą pažadins odą, kad ji galėtų geriau reaguoti į naudojamus produktus. 

Ir kodėl reikia pažadinti odą? Na, tai gali būti mūsų didžiausias organas, bet pagal Luizą tai taip pat gali būti mūsų laziu. Toks kraujo ir deguonies srauto padidėjimas dėl veido masažo verčia pažadinti jūsų oda, todėl jis yra labiau linkęs į visą gydymo poveikį. Argi tai ne šaunu?

Tai artimiausioje ateityje. Bet kaip apie ilgalaikius pratimus ar veido masažą? Louise pasakoja mums: “Veido masažas pagreitina mūsų apytaką, leidžiantis odai išgydyti ir ištaisyti save nuo žalos ir traumų mes jį kasdien perteikėme daug greičiau “.

Be to, jei kenčia nuo įdegio, kaip ir aš, šviesos srautinis drenažo masažo prisilietimas nuleidžia spūstis. Ir šie šviesūs, švelnūs smūgiai? Jie taip pat dirba magija tiems, kurie kenčia nuo spūsčių dėl alergijos, ir aš esu gana įsitikinęs, kad mes visi esame RN.

SUSIJĘS: tyrimas sako, kad moterys, kurios dėvi makiažą, moka daugiau nei moterys, kurios to nedaro

Kokie yra būdai, kuriuos galite naudoti namuose, jei negalėsite keliauti į “Georgia Louise” SPA? Džiaugiuosi, kad paklausėte. Štai keli metodai, kuriuos Gruzija siūlo:

1. Visada norite naudoti kėlimo judesius, ypač kaklo ir žandikaulio linijos srityje. 

2. Minkšti effleurage judesiai į vidų ir į išorę užtikrins, kad išlygintumėte raukšles ir smulkias linijas.

3. Darbas po veidą, lėtai veržiantis delną rankų butas, pradedant nuo kaktos, nuleidžiant į skruostus ir nuleidus kaklą

Slėgio taško masažas idealus tiems, kurie kenčia nuo įtampos galvos skausmo ar sinusinių problemų

1. Naudodami savo žiedo pirštą, nuo pat pradžios, kai kirpimas veikia į išorę, tvirtai spauskite, laikydami kiekvieną slėgį 5-10 sekundžių.

2. Tada, dirbdami išorėje po akimis, vidutinį slėgį įkiškite į šventyklas ir spaudžiant ausų lūpos ausyse.

3. Pakartokite 3-4 kartus. 

Galiausiai, pagal Luizą, jūs turėtumėte praktiškai masažuoti veido masažą bent 3 kartus per savaitę, kad padidintumėte kraujotaką ir sušvelnintumėte bet kokią įtampą, kurią praleidžiate į veidą. Peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad galėtumėte tobulinti veido masažo metodus, tada eikite ir atsikratykite įtampų ir išsiplėtimo!