Palauk, ar “Kylie Lip Kits” yra faktinė parduotuvė?

Kylie Jenner per pastaruosius keletą savaičių ieško “Kylie Cosmetics”. Ji išleido du ribotus leidimus ketvirtosios liepos spalvų atspalvių, jos lūpų rinkiniai buvo “Partynextdoor” “Snapchat” muzikinio vaizdo kamanos, ir dabar atrodo, kad “Horizontu” yra “Kylie Cosmetics IRL” parduotuvė (bent jau jei esate Kalifornijoje).

SUSIJĘS: Šis “Mirakle” kremas padės stebuklus jūsų nakties grožiui

Vaizdo įrašas paskelbtas Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

Vaizdo įrašas paskelbtas Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

 

Vakar Snapchat Kylie buvo pora tuščių parduotuvių, kur ji parodė, kad ji “dabar ieško Kylie kosmetikos parduotuvių”. Vėliau “Snapchat” pasakė, kad “apšvietimo parduotuvė bus apšviesta”, o tai reiškia, kad ji gali rasti Vienas?! Nors dabar atrodo, kad tik Kalifornijos gyventojai pasiseks, kad pamatytų parduotuvę (jei tai iš tiesų ten, kur ji buvo), mes esame įsitikinę, kad tai, kaip ji plečiasi, bus populiarėja visoje vietoje ne laikas.

Parduotuvės paleidimo koncepcija taip pat tikrai nenuostabu. Jos didžiosios seserys atidarė “Dash” parduotuves visoje šalyje, taigi tik laiko klausimas prieš “Ky” atsidūrė mažmeninėje prekyboje. 

O kol mes kalbame apie “Kylie” parduotuvę, galime pateikti keletą užklausų? Kylie, jei esate iš ten, klausydamiesi, mes norėtume, jei galėtumėte turėti “Padaryti savo” lūpų rinkinio stotį, taip pat savo sieną. Tai atrodo tik tinkama. Dėkoju!