Palauk, ar gali Botox iš tikrųjų padėti atsikratyti spuogų?

Jei atrodo, kad jūsų spuogai linkusios odos yra imuninės nuo kiekvieno gleivinių gesinimo kremo, losjono ir kaukės, kurį bandėte, tikriausiai atrodo, kad jūsų atsilikimas kontroliuojamas yra prarasta priežastis.

Tačiau pasirodo, kad Botox, palyginti neskausmingas sprendimas, padėsiantis sumažinti jūsų varpos kojas ar kaktos linijas, kuriose esate pakabintas, taip pat gali būti naudojamas kovojant su užsitęsusiais spuogais.

SUSIJUSIOS: Kaip išvengti ir atsikratyti kaklo linijų

Niujorke įsikūrusi dermatologė Dr. Patricia Wexler sako, kad “Botox” naudoja daugybę netikslumų, įskaitant perteklinio prakaitavimo pašalinimą, nutekančių pūslių reguliavimą, randų mažinimą ir išblukimų pašalinimą. “Dabar įrodyta, kad [odos] riebalinės liaukos turi tas pačias receptorius, kaip acetilcholinas [organinė cheminė medžiaga, veikianti kaip žmogaus neurotransmiteris), o Botox injekcija yra susijusi su mažiau aliejaus gamyba, atsikratoma spuogus sukeliančių bakterijų” ji sako.

Tipiškas Botox gydymas, skirtas spuogams gydyti, yra nedidelio kiekio neurotoksino švirkštimas į pagrindinius veido raumenis. Tai sumažina dėmių susidarymą blokuojant ir paralyžiuoja acetilcholiną, kurį nervai atpalaiduoja į raumenis.

VIDEO: 5 produktai, padedantys sušvelninti jūsų odą

“Dabar įrodyta, kad riebalinės liaukos turi tas pačias receptorius acetilcholinui, o Botox injekcija yra susijusi su mažiau aliejaus gamyba, atsikratoma spuogus sukeliančių bakterijų”, – aiškina dr. Wexler. Tai yra ta pati koncepcija, kaip Botox naudojamas pernelyg dideliam prakaitavimui, taip pat blokuojant kūno prakaito nervų nervus. Dermatologas taip pat teigia, kad aliejaus gamybos sumažėjimas taip pat sumažins porų dydį, o tai savo ruožtu reiškia mažesnį folikulinį prakaitavimą.

Nepaisant akivaizdžių sąnaudų ir būtinybės keliauti į gydytojo biurą, kai jūs naudojate Botox kaip gydymo būdą spuogams, yra ir keletas kitų trūkumų. Skirtingai nuo gydymo vietose, prie jūsų lovų prigludusi spuogai, nesitikėkite, kad jūsų dėmės sumažėtų akimirksniu. Dr Wexler sako, kad nors galima greičiau matyti palaipsnį pagerėjimą, praėjus maždaug mėnesiui po injekcijos pastebimas skirtumas jūsų odoje. Sidabrinis pamušalas? Botox daro išvengti dėmių.