Paklaustas ir atsakymas: ar pirmiausia reikia taikyti akių pieštuką ar akių šešėlį?

Kaip ir daugelyje šio klausimo svarstymų, atsakymas yra susijęs su pirmenybe. Mes kalbėjomės su žinomomis vyrų dailininko Joanna Simkin’u, kad pasimatume: “Pirmiausia galite nustatyti šešėlį ar pamušalą”, – sako ji, – priklausomai nuo pageidaujamo efekto. “Jei jūs ruošiatės dūminiam išvaizdą, pabandykite pamušti savo blakstienas su pieštuku ar geliu. Tada pamušite teptuką į akių šešėlį ir naudokite jį, kad įbrėžtumėte linijas. “Jūs galite jį rūkyti iki pat raukšlių”, – sako Simkinas, nes linijinis “puikus pagrindas šešėliui”.

Dabar, jei jūs po klasikinio kačių akių išvaizdos, norite imtis priešingos pozicijos. Pirmiausia uždėkite akių šešėlį, kaip to reikalaujama. Tada sukurkite sparnų formą pieštuku. Po to, sako Simkinas, atskleidžia formą su skysto įdėklu arba geliu. “Vykdant liniją, paskutinis užtikrins, kad jis atrodytų aštrus ir apibrėžtas”.

VIDEO: 7 “Celebs Who’s Rocked Cat Eye”

 

Jei mėgstate auskarų vėrimą, pernelyg didelį išvaizdą, kuris atsiranda atskleidžiant akių kontūrus kartu su vidiniais akių ratlankiais (žinoma kaip “vandens linijos”), visada norėsite tai padaryti paskutiniu žingsniu, sako Simkin. “Naudokite tamsias spalvas, kad pridėtumėte gylį”, – sako ji. “Arba liniją su baltu pieštuku ryškiai, akis atveriantis efektas.”