Pagal “Kylie Black Lip Kit” mažesnę nei 10 USD sumą

Nemanykite, kad galėsite pasiimti rankas ant Kylie naujojo juodo lūpų rinkinio? Ar galbūt esate griežtas biudžetas, ir tuo tarpu reikia kažko daugiau įperkamo, kad tavo lūpų pagunda? Nesijaudinkite, turite galimybių. Mes suapvalinome keletą dupes, kad galėtumėte pasikliauti, jei atsipalaidavote “Lip Kit” …. arba tiesiog norite daugiau lūpų pasirinkimo variantų. Ir tikrai, kas ne? 

“ColourPop” taip pat turi “matinį juodą” lūpų dažą, vadinamą “Bull Chic” (5 USD), ColourPop) Nors tai neturi greito blizgesio, kaip jo šešėliai, Majestic, kuris yra netrukus, tai yra tikrai nebrangus alternatyva tiems, kurie nori nukreipti šį vampy vibe.

SUSIJĘS: Kylie Jenner pradeda 3 nenumatytas lūpų spalvas

Taip pat galite pabandyti “Chambord by NYX Cosmetics” (6 USD), Ulta) Tai yra “Macaron Lippies” kolekcijos dalis.

“Maybelline” taip pat turi motininę juodą lūpų dažą, vadinamą “Pitch Black”, kaip jų dalį Spalva sensacinga: “Loaded Bolds” lūpų spalva linija ($ 7.50, Ulta). Vėlgi, šia matine lūpda spalva nėra blizgesio.

SUSIJĘS: Kylie Jenner’s Beauty Transformation

Ir, žinoma, yra naujai sukurta juodoji demi-matinė lūpdažis su “CoverGirl”, “Perry Panther” ir “Katy Perry”. 

Jei norite pasilikti Kylie’ui arba jaustis kaip nieko kito, palyginti su lippies karaliene, dabar galite nusipirkti savo juodą lūpų rinkinį “Matte” savo kosmetikos svetainėje.