Paaiškinimas Jennifer Lopez manikiūras visada atrodo nepriekaištingas? Spauda ant nagų

TK
jlo / Instagram

Alexis Bennett

Gegužės 17 d., 2017 m., 12.30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Mes žinome, kad jūs tikriausiai manote, kad prispaudimo nagai yra mažoms mergaitėms, kurioms iki šiol neleidžiama dėvėti akrilo. Bet tai tikrai nėra atvejis. Tiesą sakant, kai kurie iš labiausiai trokštamų vinių Holivudo sukurta naudojant laikinus patarimus. Jennifer Lopez nuolat įrodo, kaip gali būti spalvingi spaudos nagai. Prisimink tuos deimantus, įklijuotus “Golden Globes” nagus? Spaudiniai. Ar kada nors pastebėjote savo linksmą koncerto nagų dailę? Visi padaryti paspaudimais.

Mes galime suprasti, kodėl Lopez myli laikinus patarimus. Jie tikrai sutaupys laiko, nes jie gali būti dekoruoti prieš pritaikant. Tai taip pat lengvas būdas išbandyti įdomus dizainus. Jei nesate profesionalus menininkas, prekės ženklai, tokie kaip “Static Nails” ir “Iikonn”, pateikia patarimus, kurie jau yra apdailuoti gražiu meniniu kūriniu. Spaudimo nagai taip pat yra universalus variantas, kai jūs tiesiog nenorite prisiimti ilgo akrilo. Kai Lopez nusišalina Mėlynos spalvos, Ar kada nors pastebėjote savo nagus? Tikriausiai ne dėl to, kad jie yra labai trumpi ir natūralūs. “Bet kai ji pasirodo ant scenos,bumas– Laikas, – sako Lopezo manikiūrininkas Tomas Bachikas Stiliuje. Taigi, kai pamatysite savo ilginančias ilgas puošnus nagus, galite statyti, kad jie yra “Bachik” spaudiniai. 

Bet kaip Bachikas daro, kad dirbtiniai nagai yra tokie natūralūs? Tinkinimas yra raktas. “Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra tinkamai kiekvieno galo dydis, – sako Bachikas. “Kai kurie gražesni prispaudimo rinkiniai turi daugiau galimybių, todėl galite geriau prisitaikyti prie nagų.” Sławna manikiūras, kuris taip pat dirbo su Selena Gomez, Heidi Klum ir Beyoncé, padaro puses puikiai tinka aplink odelę. “Jei jūsų odelės yra ne tokios kvadratinės kaip galas, galite eiti ir užrašyti spaudos kampelius,” priduria Bachikas. Ir nebijokite pateikti ilgio. Kiekviena nagų lova yra skirtinga, todėl gali tekti sutrumpinti patarimus, kad būtų tolygiai atrodyti.

Dabar kita sudėtinga dalis tampa spaudimu, gerai, likti. Jei jūs kada nors jas dėvėjote anksčiau, tikriausiai suprasite kova. Bet Lopez visą naktį sugeba pasirodyti ant scenos su savo laikinais patarimais. Paslaptis yra klijais. Rinkoje yra tiek daug skirtingų tipų, tačiau turėtumėte išlikti toli, jei norite išvengti vieno popping out. “Jūs nenorite naudoti plono nagų klijų”, – sako Bachikas. Jūs žinoite, kurie yra slidūs kaip vanduo. Jūsų tikrojo nagų forma turi natūralių pažeidimų, tačiau galas, kurį turėsite taikyti, turi puikią formą. “Taigi, jei naudojate ploną nagų klijų, tai ne visada suteikia jums kontaktą tarp dviejų paviršių.”

“Bachik” siūlo naudoti dvipusius lipnias juostas ar mėgstamas vaistinės pasirinkimus “L’Oréal” ir “Kiss” specialiesiems renginiams ar nakčiai. “Bet jei jūs ketinate daryti spaudos nagus kasdien, tai būtų tai, ką mes vadiname visišku aprėptimi”, – sako Bachikas. “Aš turėčiau naudoti stipresnį lipą, kuris lieka”. Norėdami išlaikyti Lopez patarimus, Bachik dirba su gelio klijais. Tokiu būdu nėra jokių spragų, o spaudiniai nejudės per visą dainininkės šokių tvarką. Ir pašalinimas yra toks pat kaip ir jūsų gelio lakas. 

VIDEO: Kaip išmokti nupjautą manikiūrą

 

Jei esate pasirengęs atskleisti savo vidinę J.Lo, patikrinkite, ar yra geriausi spaudos nagai ir įrankiai.