Pažadėkime, kad šis produktas vėl padės jums pajusti lūpų blizgesį

Kaip ir visi kiti geri santykiai, kartais reikia pailsėti nuo lūpdažio. Aš turiu galvoje, ar aš kada nors visiškai išsirutuliuosiu nuo lūpdažį? NIEKADA. Būkite tikri, aš ką tik parašiau straipsnį apie tai, kaip nepakankamai patiko mano akys! Aš susižavėjau galvoti apie tai, kas reikštų mažiau lūpų gyvenimą. Tai tikrai būtų mažiau laimingas, bet aš labiau nei vizualizuosiu tokio pasaulio … tai pernelyg drįsta. Bet kokiu atveju, jei jums reikės ištraukimo iš jūsų deimatinės ir matinės lūpų, aš turiu jums idealų sprendimą. Pixi Lip Lift Max. Tai yra visų tipų spalvotų, šilkinių ir visai nemalonių spalvų skonio pamušalas. Be to, jie yra minty ir plumping, taip pat. Aš nublokiu juos, kai išvalau duris, norėdamas mankštintis ar paimti maisto prekes – tiesą sakant, aš netgi pradėjau laikyti mano lūpų kelio didinimo rozetės vamzdelį mano pagrindiniu dėklu, kad galėčiau tiesiog jį nulūžti ir pakelti durys. Daugiau apie tai, kodėl kiekvienas toks apsėstas, čia yra makiažas ekspertas Amanda Bell. 

Kas vadinama:

Lip Lift Max (“Sheer Rose”, “Petal Ice”, “Honey Sheen”)

Kiek tai nulems jus:

Kelionė traukiniu traukia į jūsų vasaros pabėgimą iš miesto … arba 14 dolerių už pop; pixibeauty.com

SUSIJUSI: Visiems šiems “Baby Bashes Mascara’s” rasite čia

Kas daro ypatingą: 

“Tai yra mūsų visame pasaulyje labiausiai parduodamų lūpų pliuškiančių blizgesių su atspalviais drabužinė, kad jus nuo dienos galėtų žaisti”

Kas tai už?

Žmonės, kurie mėgsta blizgus blizgesį, arba tiems, kurie mėgsta sluoksniuotę lūpų spalvą. Taip pat visi, kurie myli apipjaustytus, pagalvines lūpas arba nori su jais susieti. Bet žmonės su sausomis lūpomis – taip pat ir tau!

Kada naudoti:

“Visi gali būti naudojami ant nuogas lūpų arba su įdėklu arba sluoksniuotos per lūpų.” 

Ką tai jaučia:

Patogus / maitinantis ir šiek tiek paprastas dėl pipirmėtės.

SUSIJĘS: “Ryškių akių raiška”? Tai yra šiame vamzdyje

Ką jis kvepia:

Delicious minty

Ką sako internetas:

Pasiruoškite susipažinti su savo “#summer” romantika? Sumažės #love su dviem naujais “LipLift Max” atspalviais. Ši peptidų įdegio lūpų smeigtukas maitina, nes ji sustiprėja! Raskite visą mūsų naują kolekciją, kurią galima įsigyti tik internete. #PixiBeauty #PixiOnTheGo

Nuotrauka, kurią “Pixi” paskelbė Petra (@pixibeauty)

SUSIJĘS: Šis gelis yra vandens stiklas … jūsų veidui

Ką sako ekspertai:

Jūs ketinate mirti dėl šio produkto ir todėl! “Šis produktas iš karto pagerina lūpų tekstūrą ir suteikia tokį gražų blizgesio slinkimą. Mes pridėjome peptidus į preparatą, kuris paprastai yra tik odos priežiūros priemonė, todėl jis tikrai turi ilgalaikes naudos lūpų odai ir pagerina lūpų garsumo išvaizdą. Naudokite jį per nude lūpas minimaliomis makiažo dienomis arba naudokite šiek tiek slidus per mėgstamą lūpų dažą už papildomą va-va-voom “, sako Bell.