“Oz” burtininkas gaus paletės gydymą

Makiažas ir plėvelė eina koja kojon, kaip žemės riešutų sviestas ir želė, todėl mes nenuostabu, kai grožio prekės ženklas pasireiškia mega, įkvėptas žinomų didelių ekranų brangakmenių formuojant naujus produktus.

Bylos dalykas: artėjantis “Storybook Cosmetics” Ozo vedlys akių šešėlių paletė. Prekinis ženklas tiesiog išdrįso “Instagram” idėją ir grožio entuziastai eina “ga-ga”.

SUSIJĘS: 9 “Super Luxe” akių tušai. Visi “Amazon” pasiimti šiais metais

Paletės maketą sudaro senovinis pasakojimų knygelės viršelis su žodžiais “Puikus Ozo vedlys”, o interjero iliustracija rodo geltoną plytų foną su lizdais aštuonioms šešėlėms. Nors “Storybook Cosmetics” nesuteikia mums kokių nors užuominų apie tai, kokie bus šie atspalviai, jie nurodo pavadinimą: Aguonų, Wicked, Good Witch, Emerald City, Oz, Cyclone, Yellow Brick Road ir Toto.

“Turiu daug drąsos, esu įsitikinęs, kad viskas, ko jums reikia, yra pasitikėjimas savimi.” -L. Frank Baum (stebuklingas Ozo vedlys)

Nuotrauka paskelbta “@storybookcosmetics”

Natūralu, kad mano vaizduotė yra perpildyta idėjų. Aguonys jaučiasi kaip savaime suprantamos, panašios į aguonos gėlių spalvą, tuo tarpu mes suprantame, kad “Emerald City” yra nuostabus žvilgantis žalias, ciklonas kaip audringas pilkasis ir geltonasis plytų kelias kaip akimirksniu auksas. Vėlgi, Storybook dar nepatvirtino jokių spalvų – tai tik aš sapnuoju.

“Storybook Cosmetics” yra tas pats magiškas prekės ženklas, kuris atvedė jus į tą žudiką Haris Poteris lazda formos makiažas šepečiai ir taip pat turi HP-įkvėpė paletę darbuose.

Ir mes paminėjome, kad jie taip pat tiesiog draso, kas atrodo labiausiai romantiška paletė kada nors tai yra Oda Romeo ir Džuljeta? Taip, taip, taip ir vyksta. Akivaizdu, kad jie yra virš jų žaidimo, todėl mes negalime laukti, kol pamatysime galutinį Oz produktą.