OMG Ar Bella Thorne tiesiog gauk naują pīrsings ?!

ICYMI, Bella Thorne yra viena iš svarbiausių grožio įtaką, kurią turėtumėte sekti “Snapchat”. Ji paprastai mums duoda bent jau viena makiažo pamoka per savaitę, kurią mes ypač mėgstamiausi dėl savo super nekilnojamojo spuogų kalbos. Ji taip pat parodė mums visą savo grožio šuką, OOTD, ir super blizgus kačių akis, kuris buvo tiesiog dieviškas. Praėjusį vakarą “Snap” Bella parašė savo nuotrauką su nauju veido kirpimu. Na, bent jau atrodė taip. 

bella-thorne-piercing.jpeg
Snapchat / Bella Thorne

Paveiksle tai atrodo, kad “Bella” sportuoja visiškai naują pertvaros auskarą, nors negalime būti tikri, kad tai yra tikra, atsižvelgiant į Bella pagarbą laikinam grožiui – perukai, pratęsimai ir tt Bet kokiu atveju, auskarų vėrimas yra puikus. Mums patinka, kaip subtilus ir subtilus žiedas. Tai yra beveik nepastebimas. Mintys apie tai, kaip kopijuoti šį ASAP, ar bent jau surasti super realistinį dirbtinį žiedą? Mes nekaltina jus … bet būtinai kreipkitės į profesionalą, kad galėtum tai padaryti, jei iš tiesų svarstote. 

Kitas Bella grožio išvaizda mes negalime gauti pakankamai? O, tu žinai, tik tuo metu ji išbandė a gotų įkvėpimas grožio išvaizda su juodu lūpdačiu. Tiesiog Taip. Gerai.