Olivija Palermas prisiekia šiuo svoriu Matte fondu ir mes esame apsėstas

“Jums tikrai reikia rasti tai, kas jums tinka”, – pasakojo Olivija Palermas telefonu. Ir kai kalbama apie grožio procedūras, produktus ir treniruotes, “Palermo” tai padarė.

Ji prisiekia Tracy Andersono metodu (šeštadieniais rytais per savaitę!), Nes jis skatina energiją ir raumenis. Kalbant apie odos priežiūrą? Ji yra “Druck Dennis Gross’s Facial Cleanser” nuo savo paauglių dienų. Taigi, kai stiliaus piktograma ir dizaineris pradeda dainuoti šarvuotos pamatų pagyrimus dėl jausmo šviesos ir kvėpavimo, bet vis tiek pasigirti įspūdingu visą aprėptį, mes klausomės. 

Palermo patvirtinimą gavusis produktas yra “Bobbi Brown” odos ilgaamžės svorio fondas (46 doleriai; nordstrom.com), kuris yra netikras prekės ženklas, kurį dėvėjo po vidurinės mokyklos. Dabar ji buvo pavadinta vienu iš produkto “Global #AllDaySmile” kampanijų žvaigždžių, o kai bandysite tai, jūs sužinosite, kodėl ji taps jūsų brangakmeniais. 

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF 15
Mandagumas
Bobbi Brownas
46 $

APSIPIRK DABAR

Nors matinių pamatų sukūrimas yra nepatogus, nes jis yra linkęs susipainioti ir susitraukti, ši naujovė yra suprantama kaip formulė, kurią galite šypsotis be rūpesčių dėl nusidėvėjimo požymių. Panašiai, jo pilno aprėpties būsena taip pat pridedama prie lengvo svorio ir 30 skirtingų atspalvių. Mes tai išbandėme, ir mes esame įsišakniję į įspūdingą komfortą – tai tarsi paliks jus įdomu, ar jūs nieko nenaudojate, ty iki tol, kol pamatysite veidrodį ir pamatysite netgi tonuotą pyragą, be veido odos. 

VIDEO: 5 būdai pagerinti blakstienas

Mes neišvyko nuo mūsų pokalbio, nepaisant to, kad neužbaigėme pilnos Olivijos Palermo grožio. Prieš ji net atskleidžia pamatą, ji teigia, kad ji seka ypač rūpestingą odos priežiūros procedūrą. Be to, kai kartą per mėnesį iš gydytojo Denniso Grosso gaunate medicininę pagalbą, ji vieną kartą per savaitę apsilankė įžymybei gydytojos Joanna Vargasui ir valdo savo mitybą, įtraukdama maistines medžiagas, kurias odą trokšta. “Aš išgeriu daug vandens, o kiekvieną dieną turiu uogų – tai, ką aš taip pat paėmiau iš savo motinos antioksidantams, todėl tikrai padeda, – sako ji. “Taip pat tik įsitikinkite, kad esate santykinai sveikas – viskas nuosaikiai, bet tai taip pat veikia ir jūsų odą”. 

TK
Courtesy Bobbi Brown

SUSIJĘS: blyškiai rausvos lenkų, kurias reikia kopijuoti Meghan Markle manikiūro

Ir tai plaukai? Patikėkite tai ar ne, tai, kas veikia “Palermo”, yra tas pats produktas, kuris daugelį metų dirbo jums (ir tikriausiai tavo močiutėi). Iš tiesų, ji sako, kad tai yra vienas iš daiktų, kurie visada yra jos maiše. “Aš visada turiu Elnetto ($ 15; ulta.com) su manimi. Aš visada manau, kad” Elnett “yra geras jūsų plaukų štapelis”.

Nors visi šie produktai dirba Palermo, jos atsisveikinimo patarimai susiejami su savo išminties žodžiais. Jūs turite rasti tai, kas veikia tu– taip apsipirk, tyrinėjate ir kelio bandymo naujus grožį paleidžia. “Svarbu, kad” grožio “krepšys būtų įvairus ir išbandytų įvairius produktus, nes, skirtingai nuo kitų produktų, jūsų veidas skiriasi skirtingai. Manau, kad kiekvieną kartą kartą per tam tikrą laiką būtų naudinga jį pakeisti, nes žmonės nesupranta, kad šios formulės keičiasi gerai. Gerai pakeisti. “