Ode “Jessica Simpson” “Now-Defunked” desertui “Grožis”

Jei atsiminsite Džesikos Simpsono “Deserto grožį”, pakvieskite į viršų. “Žvaigždės” dabar gudrus skelbimas dėl valgomojo makiažo ir kūno priežiūros produktų bus amžinai gyvuojamas mano atmintyje – tikriausiai todėl, kad aš turėjau vieną su keksas (viršuje), dengtu mano tualeto veidrodžiu tam tikrą laiką.

Šie metai buvo 2004 m., Man buvo 16 metų. Mano miegamasis atrodė kaip tornadas, nukreiptas į “DeLiA” sandėlį, ir aš buvau tauta linija tarp mano pop punko fazės ir norėdamas apsiriboti savo vidine Britney. Mano pusbrolis Jasonas nusipirkau savo gimtadienio buteliuką “Skaniai įžūliu plaukų ir kūno kvapu” (natūraliai įpylėtai su madingu blizgesiu), o mano desertų produktų kolekcija nuolatos pradėjo augti iš ten. “Sephora” buvo perkeltas į aukščiau minėtą kūno rūką, lipglosses, kūno blizgesį, burbuliuką ir plaktą kūno kremą, todėl aš žinojau, kad tai buvo teisėta, ir akivaizdu, kad “The Taste Juicy” kvapą iš kolekcijos sukūrė pati Simpson.

Džesika Simpson Dessert 1
Getty

SUSIJĘS: 6 Augmeniniai vaniliniai kvapai, kurie nemėgsta kaip tortas

Desertas “Grožis” sugadino mane, ir tai reiškia, kad per visą likusį gyvenimą aš bandžiau rasti panašių produktų, kurie gyveno iki Simpsono kvapų paletės. Aš buvau apsėstas ir kataloge nesąžiningai smulkios kvapiosios medžiagos, kurios sekė eilutėje, buvo įrodymas. Maždaug kiekvieną dieną aš supjaustosiu plaktą kūno kremą, tačiau turėjau perduoti į produktą pridėtą purškiklį. Bet kokie jie vis tiek? Aš niekada nežinuosi. Sacchrine debesys, kuris sujungė turtingą vanilės kūno kremo aromatą su YSL “Baby Doll” kvapu (dar vienas mano parašas), nuolat seka mane, kaip aš buvau Eeyore iš Mikė Pūkuotukas, ir tikėtina, kad ir keletas uodų.

Simpsono “Desertas” gydo linija, kuri buvo nukreipta į jaunesnę auditoriją ir apipjaustytos vaistinių lentynos, išspaustos netrukus po to, kai “Desert Treats Hula Girl” kvapas buvo paleistas, prekės ženklas tiesiog išnyko. Aš nustojo matyti skelbimus, “Bučinys kūno miglės” buteliai nepavyko grįžti į “Sephora” lentyną, ir aš turėjau pakeisti skylę “Deserto valgomojo kūno spindulys, paliktas mano širdyje”, tuo metu buvo panašus variantas “Urban Decay”. Kas nutiko atsitiko?

VIDEO: Jessica Simpson atskleidžia, kad ji turi IUD, ir neturės daugiau vaikų, labai jums ačiū

Pagal Žmonės, kieta teisinė mūšis. Po “Deserto” pradžios, bet iki “Deserto gydymo” pasirodymo 2005 m. “Cosmojet” bendrovė pateikė dokumentus, kuriuose teigiama, kad “Simpson” turėjo sumokėti 200 000 JAV dolerių iš parduotų desertų produktų. “Cosmojet” buvo bendrovė, gaminanti kiekvieną produktą, ir nors pelnas buvo išaugintas 1 mln. Eurų tuo metu, “Cosmojet” tvirtino, kad “Desertas” sumokėjo tik 800 tūkst. Desertas teigė, kad “Simpson” nedalyvavo ir neturėjo jokio vaidmens apskaitos aspektuose. Ji teigė, kad ji buvo spaudos atstovė ir nedalyvavo kasdienėje sąskaitoje, nors ji planavo ginčyti pretenzijas. Maždaug tuo pačiu metu Mara Fox, gitaristo ir kvepalų linijos “Love Potion” kūrėja, pradėjo 1995 m., Pateikė ieškinį dėl prekių ženklo naudojimo “Love Potion”, bet galiausiai prarado.

Tai taip pat buvo gana drąsus laikas Simpsonui, asmeniškai, be to, kilo neramumų gandai tarp jos ir tuometinio vyro Nicko Lachey’io, ir nepaisant to, kad abu teigė, kad jų obligacija buvo nepažeista, mes visi žinome, kas nutiko pabaigoje. Jesika ir Nikas susiskaldė, ir nors ji pradėjo “Desert Cures” paleidimą, linija galiausiai sustabdė gamybą 2006 m..

Džesika Simpson Dessert 3
Getty

SUSIJĘS: “Glossier” pradeda “Dotcom” su tortą pagardintą balzamą

Kaip sakė Rose pačioje pabaigoje Titanikas, ši linija dabar yra tik mano atmintyje – ir aš manau, kad “eBay”, jei nori pasinaudoti šia rizika. Šiomis dienomis mano kvepalų skonis taps labiau link “Byredo” “La Tulipe” ir “Annick Goutal” “Petite Cherie”, bet aš visada rezervuosiu savo širdyje ypatingą vietą už nieko, kurio sudėtyje yra vanilės. Jei jis skonis kaip pyragas, dar geriau. “Glossier” gimtadienio balzamas “Dotcom” jau laimėjo mane, ir aš jį turėjau tik nuo penktadienio. Aišku, aš niekada neišleisiu.

Ir Jessica? Ji daro tiesiog gerai, ir aš džiaugiuosi girdėdamas. Aš visada vertinu, kaip ji bjaurusi, ir vis tiek manau, kad jos realybė rodo vieną iš didžiausių dalykų, kurie atsitiks televizijai. Ji laimingai vedė Ericą Johnsoną, ir jie turi du gražius vaikus. Jos drabužių ir aksesuarų asortimentas puikiai tinka. Turiu porą savo nuogi kulniukus po mano stalu, kai aš jį įvedu. Nuo to laiko ji pradėjo savo kvapiųjų medžiagų asortimentą, nė vienas iš kurių nėra valgomas, o žodis gatvėje yra tai, kad žvaigždė dirba albume, kuris tikriausiai pasirodys vėliau šiais metais.