Norite nuostabios odos? Įtraukti šiuos papildus į jūsų smoothies

Šiuo metu akivaizdu: aš esu tiesiog apsėstas, kad išlaikysiu savo odą kaip galima smulkesnę. Kodėl tai netikras, jei iš tiesų galite tai padaryti? Tai reiškia dietą, kurioje yra daug odai būdingų omegų ir antioksidantų, ir kruopščiai išmėgintą odos priežiūros procedūrą. Pastaruoju metu papildiau ką nors pridėjau į savo įprastą “Raw Complexions Beauty Food”, nes puiki oda prasideda iš vidaus ir veikia išeinant. Yra du “Beauty Food-Skin Balance” mišiniai – tai žolelių ir šarminių žalių mišinys, kuris padeda sulėtinti ankstyvojo senėjimo požymius (cha-ching), ir “Skintox”, kuris yra superfoodų ir senovinių Kinijos žolių mišinys, kuris pagalba bet kokių susidariusių toksinų, galinčių sukelti spuogus, rosacea, uždegimą, psoriazę ir dehidrataciją, kepenų detoksikacija. Iš esmės, jūs darote dvigubą pareigą, kad suteiktumėte sau spalvingą veido spalvą ir išlaikytumėte tai tokiu būdu. Viskas vienkartiniu kasdieniu skoniu ar kavos pylimu. Skaitykite daugiau apie tai, kodėl šis duetas bus jūsų mėgstamiausia odos svajonių komanda.

SUSIJUSIOS: Štai kaip sneakily tonas jūsų bandelės ir šlaunys darbe

Tai vadinama:

“Raw Complexions Beauty Food Pack”

Ką ji sugalvins:

Viena SLT klasė plius metro mokestis … arba  45 $; raw-complexions.com.au

Kas tai daro ypatingai

Raw Complexions grožio miltelių papildai buvo suformuluoti du mitybos ir odos sveikatos ekspertai, kurie visada sutelkti dėmesį į visą vaizdą. Jos siekė sukurti prieinamą, aukštos kokybės grožį už prieinamą kainą. 

SUSIJUSIOS: Blush paletė, kuri visiškai išnaudoja AM pasiruošimą

Kas tai už?

Visi odos tipai. Kiekvienas, norintis pasiekti bendrą odos tonuso, skaidrumo ar tekstūros pagerėjimą, gaus naudos iš žaliavų kompleksų.

Kada jį naudoti:

Kartą per dieną. Įpilkite 1 / 2-1 arbatinį arbatinį šaukštelį į mėgstamas sultis, skutimą, žaliavinį desertą, grūdus ir kt.

Ką tai jaučia: 

Milteliai . DOI. 

Ką jis kvepia: 

Kvapas yra gana žemiškas ir neutralus. 

Ką sako internetas:

Mano slaptasis ginklas ✖️✖️ @rawcomplexions #beautyfood #superfood #rawcomplexions

Nuotrauka, paskelbta aka Mrs. Valenciano (@ triciacentenera)

ačiū @rawcomplexions už mano “Skintox” ir “Skin Balance” mišinius. koks unikalus ir novatoriškas būdas detoksikuoti, atjauninti ir maitinti odą iš vidaus! #rawcomplexions ��

Nuotrauka, paskelbta Airijos Basinger-Baldwin (@ humancrouton)

Šeštadienio rytas odos detoksikacijos ✨ #rawcomplexions

Cindy (@cynthialions) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Norite Kate Mosso “Nude Lip”? Tai sėdi jūsų vaistinėje

Ką sako ekspertai

“Manome, kad graži oda yra vidinio ir išorinio grožio derinys. Iš tiesų trūksta prabangių, kokybiškų grožio priedų rinkoje su spalvingomis pakuotėmis ir tai tinka tūkstantmečiams estetiniam ir kainų taškui (tai iš tiesų gauna darbą !), paliekant jums sveiką ir aiškų veido, “sako Maddisonas Osbourn, vienas iš įkūrėjų.