Norite natūraliai atrodančio tano? Maisie Williams pasiūlys jums pasiūlymą

Vasara gali būti tiesiog už kampo (neribotas vitaminas D yra ant jo, galiausiai), bet būkime sąžiningi, kartais mes atsipalaidavome šiek tiek dega, kol mes net pateksime į paplūdimį. Nežinote, kokį produktą patraukti? Nebijok, Maisie Williams tu padengei. 

Aktorė pasirodė “Instagram”, norėdama pasidalinti savo “grožio pasirinkimu”, kai “nenorite susimaišyti su savo baltąja suknele, ar jei jums reikia šiek tiek pasitikėjimo”. Williams paskelbė nuotrauką apie tai, ką turime manyti, yra jos kojos, viena iš jų akivaizdžiai labiau įdegia kitą ir parašė, kad “Becca Cosmetics” šviesos kūno “Perfecting Mousse” tikrai veikia jai.

Kalbant apie bronzę, yra lengvosios putos formulė, kuri yra atspari vandeniui, bet vis tiek lengvai išplaunama. Ir, kaip pripažįsta Williamsas, ji turi kai kurie žvilgantis natūralioje odos švytėje. Ji taip pat nurodo, kad tai taikoma per kelias sekundes (premija) ir neveikia (dar viena svarbi premija). 

SUSIJĘS: Geriausios kūno bronzos, kurioms reikalingas nulinis įsipareigojimas

Tai subtilus, bet tai veikia @ beccacosmetics *** atnaujinimas *** Turiu daug klausimų, kad immai jiems atsakytų, niekada paprastai tai šitas, bet šventas dūmai šis produktas iš tikrųjų veikia. Tai kūno bronzeris iš Becca kosmetikos, tai nėra pusiau nuolatinė, tai yra grietinėlė, bet ji yra matinė, todėl ji neatsiranda, kol to nenorite. Taip pat yra ir žvilgsnio / spindesio, todėl jūs galite jaustis visiškai pasakiškas bet kurią savaitės dieną. Konstrukcija neįmanoma nubėgti, o tai vyksta per kelias sekundes. Aš turiu labai šviesiai dramblio kaulą / permatomą odą (kurią aš vis dar mokau mylėti), ir man nepatinka ilgai laikytis saulėje, manau, kad aš bijoju (ne, kad vis tiek saulė yra bet koks) ), todėl tai puikiai tinka, kai nenorite susimaišyti su savo baltąja suknele, arba jei jums reikia šiek tiek pasitikėjimo.

Nuotrauka, kurią paskelbė @maisie_williams

Mes esame visiškai naudodamiesi šia bronzos priemone bandymo pavarai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1