Netikėtas būdas naudoti sekmadienį Riley’s Acne Clearing Facial Oil

Kai esate grožio redaktorius, TMI nėra tokio dalyko. Kadangi didžioji dalis darbo yra bandymai įvairioms spa procedūroms, plaukams, odos priežiūros priemonėms ir makiažo produktams, kad galėtumėte apie juos pranešti, temos nuo kūno plaukų iki Botox neapsiriboja – jie iš tikrųjų yra skatinami tarp jūsų kolegų.

Ir būtent tai, kaip aš pajutau, kad pasidalinsiu po Brazilijos vaško odos priežiūros procedūrą su dviem savo kolegos grožio komandos nariais vieną popietę. Po daugybės skutimosi, aš pradėjau gauti Brazilijos vaškus, kad būtų išvengta įaugę plaukai ir skustuvai. Nors ir gali būti gana įtemptas (ir be plaukų), aš vis dar gaunu keistą įaugę plaukus, net jei reguliariai seka rekomenduojamą po paskyrimo skirtą odos priežiūros procedūrą, skirtą kas dvi savaites padauginti ir taikant serumą į mano gaktos sritį.  

SUSIJĘS: Susipažinkite su stebuklingo spuogų klijavimo aliejumi, išvalančiu mano odą per naktį

Taigi, kai vieną naktį aš išėjo iš dušo ir buvo iš serumo, kurį rezervu tik tam tikslui, aš impulsyviai pasiekiau sekmadienį Riley U.F.O. “Ultra-Clarifying” veido aliejus ($ 80; sephora.com). Tai gali atrodyti priešingitiškai, kad jūsų veido veidas būtų tarsi išvalytas, tačiau šis greitai absorbuojantis sausas aliejus yra ne tik praturtintas spuogų kovomis, porų valymo salicilo rūgštimi, jis yra supjaustytas su arbatmedžio aliejumi ir juodųjų kumpio ekstraktu, siekiant užkirsti kelią išdžiūvę odą.

Aš buvau pasitikėdamas sekmadienio Riley aliejumi, kai man reikėjo greitai ištaisyti spuogus, ir kadangi U.F.O niekada nesukėlė jautrios odos į veidą, aš supratau, kad verta nufilmuoti, kad bandytų į pietus. Kitą rytą man daugiau nebijo skausmas iš mano įaugę plaukai, o jo dydis buvo daug mažesnis. Taigi, turėjau pasidalinti savo atradimu dėl netikėto aliejaus naudojimo, nes tai, ką daro draugai?

SUSIJUSIOS: Kaip kovoti su krūtinės ir nugaros spuogų šią vasarą

Nors abu sutinka, kad tai buvo genialus būdas naudoti odos valymo aliejų, vienas iš jų man pasakė, kad ji taip pat ją naudojo kūno dalimis, išskyrus savo veidą: tai buvo veiksmingas būdas išvalyti nugaros spuogus.

Jei kitose srityse, išskyrus jūsų veidą, pagrobti spuogai, skustuvai ir įtemptos plaukai, atėjo laikas pradėti įsitikinti U.F.O.s ir leisti šiam aliejui įsiskverbti į jūsų veido ir likusį jūsų kūną.