Netikėtas akių šešėlių atspalvis, kurį reikia dėvėti šią žiemą

Burgundija Eyeshadow - LEAD
JB Lacroix / WireImage

Erin Lukas

17 d., 2016 m. @ 14:00

Jei raudonų akių šešėliai yra šalies geriausio draugo gyvenimo ekvivalentas, apsvarstykite burgundo šešėlį savo vėsesnę vyresnę seserį. Šiek tiek mažiau bauginanti, bet kaip teiginys, kaip tamsiai pilkasis atspalvis, vyno šešėlis nepastebėsite į vietą su minkštu žiemos spinta, todėl tai puikus, netikėtas būdas ištrūkti iš makiažo, kai jūs darote savo eik į dūminę akį šiais metais atostogų vakarėliams.

“Aš manau, kad tai yra [burgundinės akių šešėliai], netikėtai, nes kai jūs paprastai galvojat apie dūminę akį, jūs manote apie kažką tamsaus, bet tai nebūtinai turi būti, galite žaisti su spalva”, – sako “Celebrity Make-up artist Kelsey Deenihan” kuris sukūrė bordo dūminę akį Gana mažai melagiai žvaigždė Lucy Hale šią vasarą dėvėjo L.A..

SUSIJĘS: 4 “Celebrity” patvirtintos būdai dėvėti raudonų akių šešėlį

Nors turtingas atspalvis gali būti šiek tiek mažiau rizikingas nei jo raudona atitikmuo, jis neturėtų būti laikomas nauju neutraliu, bet kaip būdas žaisti su tendencijomis. “Tai nesieks sustiprinti savo funkcijas tradicine prasme”, – aiškina Deenihan. “Tai kažkas žaisti su smagiu su makiažu ir tendencijomis ir išreikšti, kaip jaučiatės ir ką jūs darote tą pačią dieną, bet tai gali būti puikus akcentas, kuris pagirtins visą savo aprangą”.

Nors dauguma bordo atspalvių dirba su daugeliu odos tonų, gilesniems odos spalvams pro rekomenduoja rinktis labai pigmentinę formulę, kad gautų daugiausiai spalvų. Kalbant apie likusį jūsų makiažą, ji siūlo išlaikyti savo krūtį tos pačios spalvos šeimos pop spalvą, kuri nebus konkuruoti su jūsų akių makiažas. “Jei eisi per peachy arba rožinė su raudonu, tai bus pernelyg didelis, o jūsų akys nežinotų, kur ieškoti”, – sako Deenihanas.

Čia mes suapvalinome savo mėgstamiausius brangakmenių šešėliai vilkdami šią žiemą kartu su daugiau Deenihan patarimų, kaip ištraukti šešėlį.