Ne, tu nesielk savo pinigus brangaus kūno skalbimo

Kaip ir kiti, aš esu žmogus, kuris stengsis sutaupyti tam tikrose savo grožio eilutėse. Bet kai kalbama apie tokius daiktus kaip kūno plovimas, aš linkęs klaidingai susižaloti. Taip, jis valo mano kūną … ir tada jis eina tiesiai į kanalizaciją. 

SUSIJUSIOS: “Lip Sheen” suteikia jums puikią be makiažo pudą 

Bet prieš kelias dienas turėjau vieną iš tų dienų, kai tiesiog viskas negerai. Viskas. Tu jį pavadini.

Vienintelis dalykas, kurį galėjau iš tikrųjų padaryti, buvo pasakyta ir padaryta, – tai šokti dušu ir plauti dieną. 

Tačiau taip atsitinka, kad aš sutaupė savo “Aerin” Viduržemio jūros kieto kūno skalbimo kremą ($ 50; net-a-porter.com) lietingą dieną, o tai, mano draugai, buvo. Man patinka faktiniai Viduržemio jūros gurkšnies kvepalai, nes jis kvepia kaip stebuklinga atostogos Graikijoje ar palei Almalfio pakrantę. Mano vaizduotėje Jude Law taip pat yra, ir aš dėviu tik “Dolce & Gabbana”. Būti tiksliu citrinų spausdinimo suknele. 

SUSIJĘS: “MAC” naujoji blakstienėlė gali būti žaidimų maišyklė

Akivaizdu, kad šis kvapas mane jausmas gerai. Taigi kodėl aš jį paimant iš dušo? Pakanka. Aš šoktelėjau ir džiaugiuosi. Ne tik turėjau turtingiausius skudurus ir paliko mane jaustis švarus, bet kvapas taip pat skleidė visą mano vonios kambarį. Tai buvo beveik toks pat kaip ir mano kvepalų debesyje. Ir tu žinai ką? Aš jaučiau geriau. Taigi pirkite darn brangių kūno nuplauti! Išsaugokite tai lietingą dieną, o ne. Jūs nusipelno padaryti sau jaustis gerai visada.