“Namuose nulupus”, kuris išties pakeitė mano gyvenimą

Kai aš pareiškiu, kad grožio produktas pakeitė mano gyvenimą, tai retenybė, nes tik keletas grožio produktų iš tiesų turi tą įtaką man. Tačiau kiekvienai taisyklei visada yra išimtis, o ši išimtis yra “OleHenriksen Power Peel” ($ 50, olehenriksen.com) periodas. Jis pakeitė mano gyvenimą (ir dabar visus mano draugus, kuriuos privertė jį nusipirkti, gyvenimus). Trijų pakopų sistema prasideda nuostabiu alavijų skonio lako veido šveitikliu, kuris prapjauna negyvą odą ir padeda atsikratyti priemaišų, po to atsiranda švytėjimą skatinanti citrinų žievelė su glikolio ir pieno rūgštimis bei AHA turtingais apelsinų ir citrinų ekstraktais. Manau, tai žingsnis, kuris iš tiesų parodo, kad Holivudo švytėjimas. Paskutinis žingsnis, raminanti ramunėlių kaukė padeda odai išdžiūti ir palieka ją spinduliuojančią.

VIDEO: Mes bandėme: Vampyro veidas

 

Kaskart, kai naudoju šią kaukę, kitą rytą kažkas pagarbina mane ant odos. “Jūsų oda žėrintis, kokia yra tavo paslaptis?” Jie klausia. Negaliu įsivaizduoti, kiek kaukes, kurias pardavinėjau per daugelį metų, eidamas ir apie savo manija, bet tai tikrai geriausias dalykas, nes žemės riešutų sviestas.

Jei turiu svarbų įvykį ar karštą datą, aš naudoju jį prieš naktį. Jei aš grįšiu iš kelionės ir mano oda atrodys trumpa, eina “Power Peel”. Aš naudoju jį religiškai 1-2 kartus per savaitę, o jei aš ilgą laiką nenaudosiu, pastebiu skirtumą mano odoje.

Taigi, apibendrinant, aš galiu pasakyti su pasitikėjimu, kad aš tikrai prisiekiu ja, ir jūs galite manyti, kad visą gyvenimą trunkantis “Power Peel” narkomanas.