“Moschino” paleido “Cutest” makiažo liniją, kurią mes kada nors matėme

Failas Moschino artėjančiam paleidimui pagal vieną iš “smulkiausių” istorijų.

Dėl to, kad “Sephora” septynių dalių makiažas prasideda rugpjūtį, jūsų tuštybė netrukus bus daug įdomiau. Tiesa kūrybiniam režisieriui Jeremy’ui Scottui netradicinei estetikai. Galite tikėtis pamatyti išskiriančią paletę, lūpų blizgesį, kuris dvigubinamas kaip karoliai, labiausiai epinės šešėlių paletė ir dar daugiau, visi laikomi meškiuko puošyboje. “Aš iš karto žinojau, kad noriu padaryti kompaktišką meškiuką”, – sako Scott Stiliuje. “Kai baigsite šešėlį, jis tampa ekranu. Svarbu išlaikyti tikėjimą prekės ženklu, įtraukdama juoką ir žaismingumą.”

Misija padaryta, pasakytume.

VIDEO: žiūrėkite Moschino “Ken” ir “Barbie Dolls”

SUSIJĘS: Gigi ir Bella Hadidas už “Moschino” kampaniją

Scott tikrai žiūri į netikėtą akimirką – pamatysite tik apie kiekvieną Moschino taką po jo diržu, kad galėtumėte tolesnius įrodymus, ir tai dar ne pirmas kartas, kai jis įtraukė meškiukus į jo dizainą. Jie dalyvavo “Adidas” bendradarbiavime 2011 m., O “Moschino” žaislų kvapas (110 dolerių; “moschino.com”) iš tikrųjų yra laikomas įdaromame meškiuke. “Yogi”, “Boo Boo” ir “Berenstain” šeima tikrai didžiuotųsi.

Rasti “Moschino + Sephora” asortimentą “Sephora” postuose ir internete nuo sephora.com pradedant rugpjūtį, o ne pervertinti savo pirkinių sąrašą – lineup yra maždaug ribotą laiką, todėl, kai jis praeis, jums bus paliktas kunigaikštis tai eBay.