Žmonės visame internete dalijasi savo Keto dietos transformacijos nuotraukomis

“Whole30” yra taip Prieš 30 dienų. Keto mityba – didelis riebalų kiekis, vidutinio sunkumo baltymai, mažai angliavandenių valgymo planas – yra, be abejo, populiariausias momento sveikatos šaltinis, o dabar žmonės stebi Instagramą, kad tiksliai parodytų pasauliui, kodėl gaus tiek garų, po transformacijos nuotraukų.

VIDEO: Keto dieta?

Tiesą sakant, yra visa “Instagram” paskyra-“Keto transformacijos”, skirtos tik dalintis žmonių išankstinėmis ir post-keto istorijomis su nuotraukomis, parodančiomis jų svorio ir kūno keitimus.

Pristatome @lovelaughnwrap: Manau, aš nužudė šį 90 dienų iššūkį! Aš taip susijaudinęs apie šį keto gyvenimo stiliaus pokyčius ir negaliu laukti, kol pasidalinsiu savo kelione, nes prarasiu dar 30! Aš grįžau! Prieš nėštumo svorį! -30lbs žemyn ir drąsos iki -30 daugiau kilogramų eiti! Keto pakeitė mano gyvenimą! Kūnas skardinėse! Atspėk, tai veikia! #ketoworks. . . #myketotransformation #fitspiration #weightloss #weightlossjourney #ketofam #weightlossmotion #transformacija #fitfam #weightlosstransformation #extremeweightloss #fitness #instafit #inspiration #motivation #fitnessmotivation #beforeandafter #diet #exercise #trainandtransform #beforeandafterweightloss #biggestloser #keto #lowcarb #lchf #ketotransformations

“Keto Transformations” (“@ketotransformations”) bendrai naudojama žinia

Nuo šiol paskyroje buvo surinkta 158 000 pasekėjų, kurių šiek tiek daugiau nei 1500 pranešimų. Sąskaita “Bio” raginama tiems, kurie seka madingą maitinimo planą, nukreipti pranešimą apie savo asmenines keto istorijas kartu su nuotraukomis, kad būtų galima pamatyti, o žmonės sekasi.

Kai kurie “@ketotransformations” nariai paaiškino, kad jie pradėjo mitybą nuo pat sveikatos kelionių pradžios, o kiti pažymėjo, kad pradėjo sekti keto mitybos programą, nes jų progresas sulėtėjo nuo kitų mitybos ir fitneso planų.

Įvadas į @expialketosis: po to, kai vaikai ir kelerius metus nuolat didėja, nusprendžiau, kad atėjo laikas daugybei pakeisti. Visa 30 niekada neatsitraukė daugiau nei 8lbs, todėl radau keto! Aš prabudau 2017 m. Spalio 12 d. Ir sakiau “tai prasideda šiandien”. Nuo tos dienos iki 2017 m. Gruodžio 24 d. Aš praradau 28 svarų sterlingų. Po tos dienos aš nuviliau labai varginančią 8 savaičių stovyklą. Aš jį išlaikiau, nes ne tik svorio netekimas, bet ir jausmas nuostabus! Aš pagaliau sulaužėme stalą ir uždėjau 2 mylių nuo mano pabaigos tikslo! Mano rezultatai yra tik “keto”, neįtraukiau ar keisti mano pratimų tvarkos. Šio puslapio įrašai įkvėpė mane pradėti keto. Tikiuosi, kad mano istorija gali įkvėpti ką nors kito! . Aš 5’2 “Sw-158 Cw-127 Goal-125. . . #myketotransformation #fitspiration #weightloss #weightlossjourney #ketofam #weightlossmotion #transformacija #fitfam #weightlosstransformation #extremeweightloss #fitness #instafit #inspiration #motivation #fitnessmotivation #beforeandafter #diet #exercise #trainandtransform #beforeandafterweightloss #biggestloser #keto #lowcarb #lchf #ketotransformations

“Keto Transformations” (“@ketotransformations”) bendrai naudojama žinia

Taigi, kaip tiksliai tai veikia? Keto mityba rekomenduoja 70 proc. Savo kasdienių kalorijų gauti iš riebalų, 20-25 iš baltymų ir 5-10 proc. Angliavandenių. Tai reiškia, kad pasirinkdami maistą, atitinkantį tuos standartus, visą dieną galėsite mėgautis pusryčiais, pietumis, vakariene ir užkandžiais. Pagalvokite kiaušinius ir avokadą pusryčiams, o ne javų ir vaisių dubenį.

Pristatome @ raemac41: Keto pradėjau 2017 m. Rugsėjį ir nuo to laiko prarado daugiau nei 40 svarų! Mano vyras taip pat pradėjo ir turi nuostabių rezultatų! Mūsų tikslas yra pasiekti mūsų (iš viso) 100 svarų žemyn per kitą mėnesį! . . . #myketotransformation #fitspiration #weightloss #weightlossjourney #ketofam #weightlossmotion #transformacija #fitfam #weightlosstransformation #extremeweightloss #fitness #instafit #inspiration #motivation #fitnessmotivation #beforeandafter #diet #exercise #trainandtransform #beforeandafterweightloss #biggestloser #keto #lowcarb #lchf #ketotransformations

“Keto Transformations” (“@ketotransformations”) bendrai naudojama žinia

Skirtingai nuo Atkinso dietos, kurioje yra keturios fazės, kuriose į savo dietą įtraukiami daugiau angliavandenių, keto mityba yra viena iš nustatytų fazių be laiko grafiko. Štai kodėl pamatysite tiek daug parašų, paaiškinančių, kad tai sprendimas dėl gyvenimo būdo, nes teoriškai galite ilgiau laikytis šio valgymo plano.

Pristatome @ hannajoy11: – 2015 m. Turėjau staigaus ir nepaaiškinamo svorio padidėjimo, kovoju su ja 2 metus. 2017 m. Rugpjūtis Keto planus man buvo pristatyta po 3-4 mėnesių, kai aš pamačiau didžiulį pasikeitusią, atvyko nuo 183 iki 160 (dabartinis svoris), vis dar siekdamas savo tikslo. Mano 35-asis gimtadienis man buvo labai nusivylęs mano išvaizda, ši Keto kelionė padėjo man šventinti savo 36-ąsias pasididžiavimu. . . . #myketotransformation #fitspiration #weightloss #weightlossjourney #ketofam #weightlossmotion #transformacija #fitfam #weightlosstransformation #extremeweightloss #fitness #instafit #inspiration #motivation #fitnessmotivation #beforeandafter #diet #exercise #trainandtransform #beforeandafterweightloss #biggestloser #keto #lowcarb #lchf #ketotransformations

“Keto Transformations” (“@ketotransformations”) bendrai naudojama žinia

Pavadinimas “keto” kilęs iš žodžio “ketogeniškas”. Laikydamasis šio valgymo plano, jūsų kūnas įveda vadinamąjį ketozę. Kai jūsų kūnas yra ketozė, jis priverstas deginti riebalus energijai, o ne naudoti cukrų. 

Pristatymas @mikewrayjr: aš visada turėjo sporto fone …. pradedant sportu, 4 metai kaip kariuomenės pėstininkas ir stiprios sporto rūšys, pavyzdžiui, galingojo žygio ir stiprus. Aš niekada nesielgiau dietos labai rimtai, bet visada sugebėjau atrodyti tinkamai dėl mano mokymo apimties. Prieš 3 metus aš patirdavau krūtinės ląstos disko apatinėje nugaros dalyje, kuriai reikėjo operacijos … po operacijos aš padaugėjau iki maždaug 245 ir atrodė labai aplaistyta. Aš supratau, kad negalėjau tobulėti, kaip aš naudoju, todėl man reikėjo rimtai su mityba. Aš pradėjau važiuoti dviračiu, bet kol aš nepasileidžiau, Keto man atrodė puikių rezultatų. Šie 2 paveikslėliai apima 6 mėnesių trukmę nuo 245 iki 196. Mano treniruotės ir širdies veikla buvo labai nuoseklūs, tačiau neturiu abejonių, kad keto mityba buvo apie 80% mano rezultatų! . . . #myketotransformation #fitspiration #weightloss #weightlossjourney #ketofam #weightlossmotion #transformacija #fitfam #weightlosstransformation #extremeweightloss #fitness #instafit #inspiration #motivation #fitnessmotivation #beforeandafter #diet #exercise #trainandtransform #beforeandafterweightloss #biggestloser #keto #lowcarb #lchf #ketotransformations

“Keto Transformations” (“@ketotransformations”) bendrai naudojama žinia

“@Butterandbarre” pristatymas: prieš pusantrų metų buvau susierzinęs, kad nuotrauka būtų paskelbta internete, bet šiandien aš didžiuojuosi tuo. Būdamas antsvoris, dauguma mano pilnametystės privedė mane prie to, kur dabar esu. Vis dar jaučiasi juokinga būti vadinama stipriu ar sveikuoju ar pragare, tinkama mergaitė. Aš esu nuolankus mano praeityje, nes šiandien jis vertina mano kūną šiandien ir verčia mane būti rimtesniu. Maistas nebevaldo manęs ir mano, kad tai prakeiktas. . . . #myketotransformation #fitspiration #weightloss #weightlossjourney #ketofam #weightlossmotion #transformacija #fitfam #weightlosstransformation #extremeweightloss #fitness #instafit #inspiration #motivation #fitnessmotivation #beforeandafter #diet #exercise #trainandtransform #beforeandafterweightloss #biggestloser #keto #lowcarb #lchf #ketotransformations

“Keto Transformations” (“@ketotransformations”) bendrai naudojama žinia

Sprendžiant iš nuotraukų, rezultatų yra ten, tačiau jūs neturėtumėte leisti prieš ir po nuotraukas įtikinti jus pradėti valgyti planą.

Pradedantiesiems, šios antraštės yra palyginti trumpos ir negali paaiškinti kiekvieno asmens sveikatos programos aspekto. Ar jie prieš kelionę svorio metu? Kaip dažnai jie mokosi? Keto taip pat gali būti netinkama jūsų asmeninei sveikatai, todėl geriausia kalbėtis su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, prieš tai įsipareigojusar bet kuris kitas ribojantis valgymo planas.