Moliūgų prieskonių lūpų dažai vyksta, ar norite, ar ne

Moliūgų Spice Lipstick
Mandagūs, Getty

Marianne Mychaskiw

2017 spalio 2 d., 13.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Diskusijos apie moliūgų prieskonių tikrai yra prieštaringos. Nors kai kurie negali pakankamai suvokti, kad jis įtrauktas į kiekvieną valgomąjį aspektą, kiti yra nenoriai antinuko prieskoniai. Ši tendencija peržengė beveik kiekvieną galimą karą (mes rašome kaip moliūgų prieskonių žvakė, kur deginame kažkur tolyje), o dabar ji įeina į grožio pasaulį lūpdažyje. Mes beveik nekenčiu prisipažinti, bet mes tokie patys, kaip jaučiame atspalvį.

Mėnulio prieskonių lūpų dažai bus rudens atsakymas į ryškius koralų lūpų dažus vasarą. Jie tikrai yra toje pačioje spalvų rato dalyje, bet moliūgų prieskoniai gauna turtingą Sienno tvistą, kuris atrodo glotnus kiekvienam veido. Skirtingai nei “Starbucks” gėrimas, turintis tą patį pavadinimą, jis automatiškai paliečia šilumą bet kokiam makiažo išvaizdą, o poros ypač gerai su šiuo megztu megztiniu ir kojų kombinuotu.

Čia mes sudarome sąrašą penkių gražiausių moliūgų spice lūpų spalvų rinkoje, pradedant nuo matinio iki metalo. Parduokite kiekvieną iš žemiau ir gausite geriausią rudens gyvenimą.

VIDEO: Moliūgų Spice Latte oficialiai grįžta