Michelle Phan grįžta į “YouTube”, paaiškindamas, kodėl ji paliko

Sunku patikėti, kad jau daugiau nei metus, nes Michelle Phan, viena iš “OG” grožio vloggers, paskelbė vaizdo įrašą “YouTube”. Nors Phanas anksčiau šį pavasarį atrado savo kosmetikos linijos “EM Cosmetics” atnaujinimą, atrodo, kad “Vlogger”, kuris yra žinomas kaip vienas iš makiažo samoucijų ir produktų vlogų pionierių, gali būti atgal į gerą. 

Vaizdo įraše “Kodėl aš aš pasislėpiau” Phan kronikos iš savo pirmojo “YouTube” vaizdo įrašo pradėjo savo karjerą, pradėdamas savo grožio prenumeratos paslaugą “Ipsy” ir jos kolekciją su “L’Oréal”, “Em ” Visų pirma, klipas daugiausia dėmesio skiria tai, kodėl Phan jautė, kad jam reikia imtis socialinės žiniasklaidos detoksijos, nepaisant jos grožio guru statuso. 

“Aš buvau kalinamas savo tuštumais ir niekada nebuvo patenkintas tuo, kaip aš atrodiau”, – sakoma vaizdo įraše. “Mano gyvenimas, kurį vediau internete, buvo puikus paveikslėlis, bet iš tiesų aš kruopščiai sukūriau tą gyvenimo įvaizdį, kurį norėjau, bet neturėjau”. Phan taip pat atviras sąžiningai visame vaizdo įraše ir dar kartą pakartoja, kad tai, ką matote socialinėje žiniasklaidoje, ne visada yra realybė. 

Vaizdo įrašas (kurį Phan iliustravo pati!) Greitai išnyko, nes “Phan” įkėlė į “YouTube” su 7 milijonais peržiūrų ir skaičiavimais.

VIDEO: Nekilnojamas mikrobangų ir kitų ilgalaikių grožio procedūrų kainos

SUSIJĘS: Laimingas gimtadienis, Michelle Phan! Švęsk grožio “Vlogger” didžiąją dieną su savo geriausiais vaizdo įrašais

Nėra jokios abejonės, kad visi jos būsimi projektai atspindės filtrą, kurį ji pašalina iš neprisijungus veikiančio gyvenimo. “Aš žinau, kad ne visi turi pinigų, kad galėtų nusipirkti laiko, bet aš padariau, ir aš galiu pasidalinti tuo, ką sužinojau”, – ji parašė vaizdo įrašo antraštėje. “Ne tik atrodau gražiai. Feel beautiful.”