Mes rasta “Holy Grail” akių kremas, kuris stengiasi išgydyti raukšles

Mane yra keletas dalykų, kurie yra tokie prabangūs kaip akių kremas. Tai yra galutinis indulgencija, tačiau viskas yra tokia praktiška, nes jūsų akių sritis yra tikėtina, kur pirmiausia pastebėsite senėjimo požymius. Yikes. Aš turiu šventojo grajaus akių kremą, tą, kurį norėčiau galėčiau be galo tiekti visą likusį mano gyvenimą. Aš ieškojau toli ir plačiai, o po daug nusivylęs, pagaliau radau vieną, kuri ne tik sprendžia kasdienes rūpesčius, pavyzdžiui, sausumą ar kruopštumą, bet taip pat dirba ilgą laiką, kad susidorotų su nudegimu, linijomis ir net tamsumu. Tai tikrai magija. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl jums reikia gauti sau kai kuriuos šiuos dalykus. 

Kas vadinama:

“Zelens Triple-Action Advanced” akių kremas 

Kiek tai nustatys atgal: 

Kelios Wolfordo kojinių poros … 145 $; barneys.com

SUSIJĘS: Um, šis serumas yra tiesiog laiminga valanda jūsų veidui

Kas daro ypatingą: 

Keletas dalykų, bet dažniausiai tai atitinka visus reikalavimus. Jis jaučia dangaus eigą – ne per sunkus, bet itin drėkinamas. Pastebėsite, kad linijų minkštėjimas ir niežėjimas iš karto sumažės. Tai netgi daro tamsius ratus mažiau pastebimu. Jūsų akių zona bus super purpurinė, maitinama ir išlyginta dėl peptidų, kofeino, jūrų kolageno, hialurono rūgšties ir probiotikų herojaus formos. Šis akių kremas yra tiesiog viskas, ko norėtumėte įdėti į veidą, visiškai pabandyti dieną. 

Kas tai už?

Jei jums rūpi senėjimas aplink akis, tai jums nepavyks. Tačiau, jei turite išbėrimą ar tamsius ratus, taip pat pamėgsite šį produktą. 

Kada jį naudoti:

Rytas ir naktis. 

SUSIJĘS: 9 “Super Luxe” šešėliai “All Amazon” pasirodė šiais metais

Ką tai jaučia:

Tuo pačiu metu jaučiatės lengviausia, tačiau daugiausiai maitinanti, dangaus nuoseklumas. “Goldilocks” tikriausiai tvirtino, kad tai “teisinga”.

Ką sako internetas:

������ #Repost @spacenkusa · · · #Science Science # | Pasiekite matomus rezultatus naudodami #Zelens. Naujas “Power A” gydymo lašas, išleidžiamas išleidžiamas retinolio naktinis laikas, skatina odos atsinaujinimą ir pagerina odos tonusą. Tiesiog pridėti miego! #beauty

Nuotrauka paskelbta Zelens (@ zelensskincare)

Ką jis kvepia:

Lengvai botaninis, bet ne sunkus.