Mes radome TIK paletę, kurią jums reikės šį pavasarį

Aš mėgstantis gerą paletę, ypač kai kalbama apie mano veido spalvą. Man patinka, kad mano oda atrodytų kuo spinduliuojančia ir šviečia, o aš kasdien išleisiu daug daugiau laiko nei bet kas kita. Taigi, jūs geriau tikėtumėte, kad aš atrinko savo sąžiningą padalijimą iš bronzingo blushingo išryškinimo paletių. Man reikia daug įspūdžio. Man taip pat daug reikia, kad visiškai išvengčiau kitų paletių, kuriuos myliu ir pasiekiu tą pačią kiekvieną dieną, bet, kadangi aš atsikėliau rankas ant naujo saulėlydžio “Hourglass Illume Sheer Color Trio”, tai buvo taip. Kiekvieną dieną aš atsiranda iš mano pasiruošimo tvarkos su daugybe eterinių, tačiau visiškai natūralių prapūtimo ir švytėjimo. Tai labai skiriasi nuo to, ką kada nors bandžiau. Taigi, turėjau žinoti, kas daro jį tokį nuostabų, ir dėl to aš pasiekiau Hourglass švino makiažo meistro Vanessa Eckelsą, kad gautų liesą, kodėl ši paletė ketina pakeisti kremo produktų paletę. 

Tai vadinama:

Illume Sheer Color Trio saulėlydyje

Kaina:

Tai tikrai mielas naujas viršuje J.Crew … arba 62 $; sephora.com

SUSIJĘS: “Khloe Kardashian” turi puikią nagus

Kas tai daro ypatingai:

Formulė yra spinduliuojanti, nesvari ir labai maišoma, kad ji lengvai ištirpsta į odą.

Kas tai už?

Tai puikiai tinka visiems odos tipams ir tonams. Tai taip pat yra puiki nešiojama paletė tiems, kurie kelyje!

Kada tai naudoti:

Jis gali būti naudojamas kiekvieną dieną natūraliai ryškiai išvaizdai. Jis taip pat gali būti naudojamas pagal jūsų miltelių skaistalai ir bronzos, kad būtų sukurtas ilgalaikis aukštos raiškos vaizdas.

SUSIJĘS: “Suki Waterhouse” priminė mus visus, kad susijaudiname “Ab Fab”

Ką tai jaučia:

Svoris be kremo su satino apdaila.

Ką jis kvepia:

Nėra kvepalų.

Ekspertų vertinimas apie tai, kas tai yra / kodėl tai kietas / kitoks nei kiti produktai / kaip naudoti:

Pasak “Vanessa Eckels”, “tai daugiafunkcinis šviesos daviklis, bronzeris ir raudonas visas vaizdas. Man patinka naudoti bronzatorių ir žymeklį, sumaišytus ant dangtelių, kad sukurtų blizgančią natūralią bronzinę akį. Taip pat galite naudoti” blush “ant lūpų, kad pop spalvos. Man patinka naudoti teptuką su paletėmis, kuris iš tiesų suteikia gražų, šlifuotą apdailą, bet jei jūs einate, galite lengvai naudoti pirštus, kad galėtumėte naudoti visą produktą “.

Ką sako internetas:

Apibūdinkite, apšvieskite ir išskirkite su kulto mėgstamiausiu #Allume “Sheer Color Trio”. “Crème-to-satin” apdaila yra suformuluota taip, kad sklandžiai ištirptų į odą, kad būtų spinduliuojanti natūrali apdaila. #hourglasscosmetics

“Hourglass Cosmetics” (@ hourglasscosmetics) paskelbta nuotrauka

Dabar siūloma “Sephora #AmbientLight #CorrectingPrimer” trijose spalvose: “Lighting Light”, “Dim Light” ir “Mood Light” už 44,00 USD. “Ambient® Light Correcting Primer” yra su šviesos korekciniais pigmentais, kurie veikia kaip pirmasis filtras neutralizuoti, šviesinti ir sušvelninti šviesą. Tai išblukina netobulumą ir išlygina odos tekstūrą nepriekaištingai makiažo aplikacijai. Šis gruntas gerina veido odos išvaizdą, sukuria geresnį atsinaujinimo tašką makiažo aplikacijai ir leidžia jį dėvėti atskirai. Jei tekstūra skiriasi nuo bet kurio kito grunto, bevandenė, bebalio formulė tuoj pat įsiskverbia į odą ir suteikia natūralaus švytėjimo, nesijaudindama drėgmės ar riebalų. Jis skirtas dar labiau sustiprinti Apšvietimo kolekcijos apšvietimo poveikį, sukuriant pirmąjį šviesos sluoksnį. Švelnus, švelnus švytėjimas, švelnus, švelnus ir subtilus odos šveitimas. Ir čia yra #Illume #SheerColorTrio … dabar prieinamas @sephora tinklalapyje nuo $ 62.00. “Trio” privalumai: • “Multi-tasking paletė” suteikia jums viską, ko jums reikia, kad apibrėžtumėte, apšviestumėte ir pabrėžtumėte veidą. • suteikia minkštaus, natūralaus odos paviršiaus, kuris lieka šviežias be blotching ar švytėjimo. • Nesvarūs kremai yra labai sumaišomi ir suklijuojami, todėl natūraliai atrodyti. • Neutralus bronziklis sukuria natūralų įdegį, subtiliai įdegiu ir apibrėžia veidą. • Švelnus rausvai raudonasis skaistalai suteikia minkštą ir visur gležiančią spalvą į skruostus. • Šampano žymeklis sukuria šviesų švytėjimą be stipraus blizgesio ar mirgėjimo. • Švelni formulė yra pagaminta spalvos, o ne jausmas sunkus ant odos. • Galima maišyti kartu, kad būtų galima sukurti atspalvius. • Nešiojamoji paletė idealiai tinka keliaujant ir patogiai prisiliesti per dieną. • Pagerinta formulė leidžia darniau taikyti. • “Vegan HAPPY SHOPPING !!!!!” #beautyfxbyceleste # beautyfx # beauty #makeupaddict #makeupjunkie #hourglass #hourglassmakeup #Repost iš @sephora svetainės.

“Illuminate and shine” (@beautyfxbyceleste) paskelbta nuotrauka