Mes nustatėme klasiškiausią “90s-eros saulėgrąžų kvapo” atnaujinimą

Saulėgrąžos buvo viskas 90-aisiais, ar ne? Kiekviena gėlių šukuosenos apdaila buvo išklinta iš modelio iki taško, kuris gali būti gerai apmokėtas “Sharon Cherski” saulėgrąžų maxi Mano vadinamasis gyvenimas, tie Žiedas-Iš esmės gėlių skrybėlės paprastai buvo viena, o savo rausvos spalvos blizgučioje “Caboodle” aš turėjau ne mažiau kaip 6 saulėgrąžų kvapo miglių, tikriausiai visus “Body Fantasies” su atitinkamu žvilgančiu kiekiu. 

Juokingi, saulėgrąžos iš tikrųjų nėra kvapas kaip nieko. Jie panašūs į orchidę, nes aplink kiekvieną gėlę yra sukurta milijonų kvapų, nepaisant to, kad jie neleidžia kvapo. “Celebrity Florist” Ericas Buterbaughas, kuris tikrai žino savo kelią aplink botanikos sodą, suprato tai kaip iššūkį plėtojant savo pirmąją kvepalų liniją – EB gėlių. Buterbaugh, bendradarbiaudamas su skrybėlių dizaineriu Nicku Fouquet projektuodamas šį kvapą, kartu jie panaudojo šią idėją kaip iššokantį tašką, teorizuodamas, ką saulėgrąžų kvapas būtų, jei jis būtų aromatas?

VIDEO: Kaip padaryti, kad jūsų kvapas būtų ilgesnis

SUSIJUSIOS: “Ode” – “Jessica Simpson” “Now-Defunct Desert Beauty”

Atsakymas, kuriuo jie atvyko, buvo gyvas asortimento, avietos, nektarino ir osmanthus mišinys. Tai gali reikšti, kad jums nereikės daug skaityti užrašų sąrašo puslapyje, tačiau aromatas labai panašus į drąsų gėlių sprogo, kurį gaunate, kai jūs praeinate atviras gėlių parduotuvės duris. Muskų užrašai leidžia aromatui sušilti ant odos, bet nėra jokių medžių užrašų, kurie dažnai gali nusverti kvapą. 

Aš turiu mažą buteliuką prie savo stalo, kurį bandau išsaugoti, nes tai kvepia, bet tai sunku užduotis, nes manau, kad kiekvieną rytą aš pats apsirengiu. Raskite 10 ml už 75 dolerius arba didžiulį buteliuką, kurio mano širdis trokšta už kainą 295 dolerių dabar saksfifthavenue.com.