Mes išbandėme silikono makiazo kempinę prieš faktinę liemenėlę

Dėka naujausių silikoninių kosmetinių kempinių pasėlių, jūsų “Go-to” pagrindo maišymo įrankis gali turėti tam tikrą konkurenciją, arba bent jau, jūsų stumdomas liemenėlė tampa papildomas liftas. Pamatęs Silisponge, OG silikono kempine, nostalgijos banga pateko mane į vidurinę mokyklą (ir gerai, praeitą savaitę “Victoria’s Secret”, kai aš bandžiau maksimaliai atsikratyti), kai pirmą kartą sužinojau stebuklus, kuriuos šie silikono įdėklai galėtų veikti kai užstrigęs į mano ribotą per daug. “Atrodo, kad liemenėlė įdėta!”, “Aš šaukiausi per piko susitikimą. Ne taip ilgai, aš įsitikiniau likusią grožio komandą, kad galėčiau išbandyti ir palyginti apdailą su faktiniu liemenėlių intarpu – aš turiu galvoje, turiu gana kolekciją. Aš bandžiau įsigyti “Silisponge” į biurą, bet kadangi produktas buvo nuolat parduodamas ir bendrovė buvo įsikūrusi Honkonge, jo įsigijimo galimybės atrodė gana plonas.

Tada kartu pasirodė makiažo atpalaiduojanti kempinė ($ 20; makeupdrop.com). Makiažo meistras Patrick Ta panaudojo “Chrissy Teigen” įrankį “Golden Globes”, todėl aš supratau, kad jis buvo vertas varžovas. Be to, aš visiškai noriu būti ja, todėl buvau linkęs link šio įrankio. Panašus į “Silisponge”, jis buvo pagamintas medicininio tipo silikono, pažadėjo neperkęsti produkto ir taip pat pažadėjo sujungti minėtą produktą kaip sapną. Norint gauti pageidaujamą efektą, jums reikės mažiau korekcinių medžiagų arba pagrindo, o pliusas buvo daug lengviau valomas nei jūsų tradicinis kempinės aplikatorius. Tada vėl … taip buvo ir silikono liemenėlė. Dėl žurnalistinio vientisumo aš iškasiu į savo rankšluosčių įstrižaines, kad pamatytumėte, kaip jie atitinka “Makeup Drop”. Laikykis skaitymo, kad sužinotumėte, kaip kiekvienas metodas dirbo ir koks makiažas atrodė kaip mano kvailas veidas. Jūsų asmenybės yra labai sunkios, jūs, vaikinai, ir aš niekada visiškai nežinau, ką daryti su mano veidą.

SUSIJĘS: šis fondo kempinukas atrodo kaip liemenėlė

TK
Mandagumas

Makiažo atpalaiduojanti kempinė

Suformuotas kaip ašarojimas, kūgio formos silikono maišymo įrankio taškas leido man patekti į tuos keistus kontūrus mano veidui, kad pamatinė kempinė negalėjo pasiekti, kaip mano žemutinės srities kampas ir aplink nosį. Tai paėmė mane keletą bandymų su “Makeup Drop”, kad išsiaiškintumėte, ar aš naudoju jį teisingai – aš esu kieta “BeautyBlender gal”, bet įvykdžiau savo pažadus, kai aš jį sugalvoju. Man nereikėjo tiek daug paslapčių, kaip aš norėčiau su pamatine kempine, bet, kai jis atėjo maišyti kitus produktus, viskas buvo šiek tiek sudėtinga. Aš nesu užsiprenumeravau Liūtas karalius kremo kontūro metodas, bet aš padarysiu šiek tiek atspalvius miltelius mano skruoskuose ir aplink savo masyvi nosį (Labai, aš tikrai nesaugus). Kai jis buvo vietoje, aš atsigręčiau savo “BeautyBlender” viršuje, kad išsklaidytų linijas, tada eikite su žymekliu. “Makeup Drop” buvo šiek tiek sunkiau dirbti su milteliais, tačiau tai nebuvo visiškai neįmanoma. Jei paprastai dirbate su grietinėlėmis ir bronzėjais, o ne ant miltelių pagrindo, tikriausiai čia neturėsite problemų..

Verdiktas? Galėčiau naudoti dar kartą. Tai yra patogus keliaujant, nes aš nekenčiu lipydamas drėgna makiažo kempine mano nugaroje, bet galbūt turėsiu iš naujo suvokti savo miltelių formules arba tiesiog sumaišykite juos teptuku iki taško, kad makiažo lašeliui nereikia daug agresyviai įdėti darbas.

SUSIJĘS: Jei naudosite makiažo šepečius ar kempines?

TK
Mandagumas

Liemenėlė įdėti

A puodelis stebuklas, aš turiu keletą iš šių stashed mano liemenėlė stalčių. “Aš negaliu patikėti, kad aš tai darau”, maniau, kad aš naudoju silikono gabalėlį, kad maišydamas slapuką per mano drėkintuvą, bet, mano nuostabai, aš iš tikrųjų tikrai į finišą. Liemenėlių įdėklė buvo šiek tiek lankstesnė nei makiažo lašai, todėl galėjau sulankstyti pusę, jei man to reikėjo, ir jis galėjo gerai derinti savo miltelių kontūrą. Maniau, kad naudoju kažką, kurį paprastai įstrigčiau savo liemenėlių kraštuose, mano grožio įpročiai manęs nustebino, bet, kai aš prisimenu, kad pakuotės “push-up”, aš niekada nebūčiau be pagrindo kempinė.