Mes išbandėme arbūzų veido kaukę su 5000 žmonių sąraše

Kai produktas turi milžinišką tūkstančių žmonių ilgio laukimo sąrašą, mūsų pradinė mintis yra tai, kad tai yra žaidimų keitiklis arba naujovė su neprilygstama technologija ar našumu. Bet, žinoma, tai hype negarantuoja, kad jis veikia. Jūs turite jį išbandyti, ir tai yra būtent tai, ką mes padarėme, kai patyrėme “Glow Recipe” arbūzų miegančio kaukio ($ 45; sephora.com) viltį su 5000 žmonių laukimo sąrašu.

Žinoma, fanų bazė buvo ne vienintelis dalykas, kuris mus įkyrindavo. Kaip dažnai girdite apie savo mėgstamiausius vasaros vaisius, kurie yra veido kaukės superžvaigždė? Jei nesate susipažinę su “Glow Recipe”, tai yra “K-Beauty” svetainė, kurorta ir sukurta Sara Lee ir Christine Chang, bet arbūzų kaukė yra pirmosios dueto pirmasis išskirtinis grožio linija.

VIDEO: Spalvotos spalvos: NARS Sumažėja orgazmas

Šis reikalavimas šlovė yra jo švelni galia ir faktas, kad jis tai daro miego metu. Mes jį išbandėme, ir mes oficialiai šokinėjame ant arbūzų vagono.

Pirma, ji kvepia kaip arbūzas “Jolly Rancher”, ir tai yra pakankamai priežastis, kad ją išpjautų visame veidą. Estetiškai labai lengva gelio formulė turi šviesiai rausvą atspalvį, taigi tai tinka jūsų tūkstantmečio spalvų schemai. Tai pagaminta iš pagrindinių ingredientų, tokių kaip arbūzų ekstraktas hidratuoti ir maitintis, hialurono rūgštis, kuri toliau hidrina jūsų oda, AHA, kad švelniai išsiplaus odą ir sušvelnintų jūsų odą.. 

SUSIJUSIOS: brangakmenio manikiūras iš esmės yra juvelyriniai dirbiniai jūsų nagams

Nors prieš miegą įpėdinėta varde, ją taip pat galite naudoti kaip įprastą šveitimo kaukę, jei turite jautrią odą, ir jūs jaučiate (ir pamatysite) naudą maždaug per dešimt minučių. 

Du Stiliuje darbuotojai testą atlieka dviem skirtingais būdais. Vienas redaktorius, turintis reakcingą odą, jį naudojo kaip įprastą kaukę ir sakė, kad po to ji jautėsi nepaprastai sklandžiai ir minkštai. Ji taip pat paminėjo, kad jos odos tonas apskritai atrodė šviesesnis ir tolygesnis. Kitas redaktoriaus kelias išbandė jį kaip miegančią kaukę ir sakė, kad jos oda atrodė labai sklandžiai, ateinantį ryte. Akivaizdu, kad yra švelni galia. 

Taigi geros naujienos yra tai, kad mes manome, kad tai veikia. Blogos naujienos Jis taip pat parduotas svetainėje sephora.com, bet jūs galite užsiregistruoti, kad gautumėte pranešimą, kai jis vėl bus sandėlyje. Taip pat galite jį išmesti į “GlowRecipe.com” internetinę prekių krepšelį už 45 dolerius.