Mes bandėme: “Detox Drink” galite užsisakyti tik per teksto pranešimą

Pamiršk viską, ką manai, kad žinojote apie “detox” gėrimus: “Dirty Lemon” nebus mesti skrandžio į sukilimą, ir tai tikrai nepatiko kaip kalytė purée. Vietoje to, kad patiekiamas kaip maisto papildas, gėrimas yra daugiau stiprintuvo, kuris turėtų būti suvartojamas, kai “jūs turėjote per daug pica ar stiklinių rožių pjūklųé,”sako prekės ženklas.

Pats mišinys yra pagamintas iš citrinų sulčių, kuris skatina sveiką detoksikaciją šarminant – tai išgalvotas žodis balansavimui – natūralus jūsų kūno pH. Taip pat įeina imbiero ir kiaulpienės šaknų purslai (kurios abi padeda virškinti) kartu su farmacinės klasės aktyvuota medžio anglimi, kuri sugeria toksinus ir priemaišas, nes ji praeina per jūsų sistemą.

SUSIJĘS: Mes bandėme Gwyneth Paltrow Pančakarmo Detox: Štai kas nutiko

Išbandę buteliuką po pica, mes su malonumu pranešame, kad jaučiatės mažiau išpūstos, nei galėtume kitaip. (Ir dar energingiau po valandų.) Dar svarbiau, kad skonis, nors ir ne visai paslėptas – šiek tiek aštrus ir šiek tiek rūgštus, visai nemalonus.

Mes išsaugojome šauniausių naujienų: vienintelis būdas, kaip užsisakyti šią medžiagą, yra teksto žinutė. Paprasčiausiai užrašykite prekės ženklo liniją 917-588-0640 ir sekite užsakymus. (Jie siunčia per naktį bet kurioje šalies vietoje.) Už 65 dolerius gausite šešių butelių dėklą.